Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Budapesten hol van lehetőség...

Budapesten hol van lehetőség thaibox, systema vagy krav maga edzésre? És tudnátok árakat is írni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 20:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
rekagym.hu
2012. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Budapest elég nagy város.. Biztos rengeteg helyen van... Én XVI kerben tudok egy helyről. Van Thai box+Krav maga. [link]
2012. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

thaibox, systema vagy krav maga? én nem..

és mindezt hogy sikerült kitalálni? vagy elmész sportolni, vagy ha nem jó rád a kesztyű akkor majomkodni gumikéssel? mi volt a szempont ahogy sikerült ezeket így egymás alternatívájaként kitalálni..?

ba.ssza meg a jóisten hogy én itt ragadtam pesten, Mosonmagyaróváron, oda kellett volna menni, ott már nincsen kravmaga meg thai box. ott harcművészet van meg olyan küzdősport, amitől a legtöbben be.szarnak.


a Systema meg egy már kérdés, mióta tanítanak Magyarországon Systemát? az egy orosz dolog, személy szerint az Óvári ismerősömet tudom hogy ezt tanult is kint. Systemát te sehol sem fogsz tanulni.

2012. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pesten krav szinte minden kerületben ( [link] van.


Thaibox is elég sok helyen.Én ezt ajánlom: [link]


Systema sehol sincs, nem hozták be még.

2012. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aczél na akkor megoszthatnád hogy te mit ajánlasz..
2012. jan. 25. 21:38
 6/15 anonim ***** válasza:

jó lesz neked a Thai box. kérdezd meg a Carbont hova jár (egyébként feladta az online életet, vagy ki beszélt vele utoljára, hova tűnt Carbon?) de nem kizárt hogy ő is a fent ajánlott honlappal összekapcsolt edzésre jár.


amúgy mit, hát mit van értelme megtanulni? harcolni. le kell menni kali edzésre, vagy jujutsura, vagy Budapesteen, hát itt a legjobb elmész a Zöllei Zoltánhoz, na ő egy olyan fazon akitől biztos hogy én is szívesen tanulnék, és tanulsz tőle. nem kravmaga..

ha meg nagy bunyós vagy, itt van Budapesten a legizgalmasabb. olyan Savate harcosok vannak, hogy biztos hogy jó edzések vannak. egy rossz szót nem hallottam még a pesti Savate-ról.

2012. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagy bunyós de azt hiszem ideje el kezdeni...elegem van a futásból ha érted..
2012. jan. 25. 22:09
 8/15 anonim ***** válasza:
hát még akkor mennyire eleged lesz, ha elkapnak. nyomulj rá a témára. meg ajánld magyaroknak, tanulni kell, ez alapvető fontosságú!
2012. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
46%
Azt Izraelbe tanítják jól.Sőt ha kivándorolsz és nem múltál el 18 ingyen kiképeznek a katonaságban.
2012. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 krycek válasza:
100%

Izraelben nem feltétlenül ezt és így tanítják; meg mi köze van a kérdezőnek ehhez és a kivándorláshoz? :-)


A systema nemsokára (1-2 hónap) indul, így árak még nincsenek.

Krav maga több fajta is van, itt elsősorban szövetséget kell érteni. Van a Lakatos Péter szövetsége - KMG, van a Tóth Lászlóék szervezete, az IKMF, ezek tanításban, stílusban, sok mindenben hasonlítanak - azonos a gyökér. (Vannak különbségek persze.) Mindkettőnek van saját honlapja, ahol megtalálod a helyszíneket és az instruktorokat, elérhetőségeiket. A KMG idehaza a nagyobb, ők minden kerületben megtalálhatók; krav maga mellett sokszor más sportágat is visznek (pl. kettlebell, FMS, stb).

Tóth Lászlóék a krav maga mellett a defendot is oktatják, ami sokban hasonlít a krav magához, viszont krav magát jóval kevesebb helyen tanítanak. Krav magát 2-3 helyen, defendot tucatnyi helyen oktatnak.

Van még pár önálló instruktor, aki nem tartozik egyikhez sem (már és még).


Thaibox még szerteágazóbb, mert ahány hely, annyi szokás. Elvileg a www.thaibox.hu-n találsz klub elérhetőségeket is; ők (az egyik) hivatalos szervezet.

De rajtuk kívül még számos klub, instruktor oktat thaiboxot; sokszor karate, kickbox edzők is. (Ez a téma ennél jóval részletesebb kifejtést igényelne.)


Az árakat leírva a legtöbb helyen nem fogod megtalálni; általában Budapesten egy edzés 1000-3000 pénz között mozog, a havi díj 8-20 ezer forint között; de ez függ az edzés stílusától, gyakoriságtól, edzőtől, szervezettől, kedvezménytől, időponttól.

2012. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!