Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van Budapesten ingyenes...

Van Budapesten ingyenes sportolási lehetőség?

Figyelt kérdés
Természetesen az utcai futást és hasonlókat leszámítva. A szervezett csoportos foglalkozások érdekelnének.
2011. júl. 15. 00:39
 1/5 escrogar ***** válasza:
0%
kimész futni a margitra. van kiépített pálya körben, és sok az ember is...
2011. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

bakker, pofám leszakad a sok idiótától.


B+, te ingyen dolgozol, vagy fizetésért? Szerinted az edző azért edzett évekig, tanult az iskolában (költött százezreket a papírokra), hogy neked ingyen tartson edzést?


Ha nem tetszik,hogy perkálni kell, akkor futkározz saját kútfőből. annak is meg lesz az eredménye.

2011. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

19:18

Te hol olvastad az 'edző' és 'edzés' szavakat? Én sportolásról beszéltem, annak pedig tudtommal nem minden formájához szükséges edző. Én olyasmire gondoltam, hogy egy csoport, akik rendszeresen összejönnek, és pl. együtt tornáznak... vagy vm hasonló.

Örülnék, ha végre valaki normális választ is írna.

2011. júl. 16. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendszeres nem igazán van.

Max. egyetemeken, főiskolákon vannak kötelező tesiórák, legalábbis régen voltak. Azt hiszem 3 félévet kellett teljesíteni. Lehetett asztaliteniszezni, röplabdázni stb.

Más ingyenes most nem jut eszembe.


Ezt most találtam, ha nő vagy, akkor mehetsz.

[link]

2011. júl. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nike running club szerdánként a Margit szigeten :)
2014. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!