Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van értelme elkezdenem a...

Van értelme elkezdenem a parkourt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D

15 éves vagyok (lány). Nagyon érdekel a parkour kb. 1 éve. Akkor láttam először a B-13at és nagyon megtetszett.Elég sportosnak mondanám magam és szeretek futni,ugrálni..stb.Hogy tudnám gyakorolni? Hogyan tudnék rájönni hogy megy-e nekem? :D (értelmes válaszokat légyszi) :D


2012. jan. 27. 22:46
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

van értelme, mert jó dolog.:)

Gyakorolni elöször az alapokat érdemes.

Roll,Precision,Cat stb.

Az a lényege,hogy az alapoktól kezd a dolgokat és folyamatosan építsd fel a magabiztosságod, idöröl idöre többet mersz majd megcsinálni.

Biztos ,hogy menni fog neked, mert mindenkinek megy.:)

Inkább kitartás kell hozzá mint tehetség.:)

2012. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, a Parkourt érdemes el kezdeni, én ezt a sportot tartom a világ legeslegjobb sportjának!! vágj bele, egyél gyümölcsöt is az energiához és a rendszeres rendszerezett étkezés is fontos, és ha már itt tartunk nem árt egy kis elmélet sem, hiszen tudd hogy honnan ered a sport nézz utána a neten, én kívülről fújom a pk történetét. sok sikert :)
2012. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!