Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy jó hát és bicepsz edzéster...

Egy jó hát és bicepsz edzéstervet szeretnék összeállítani hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hátam az egész jó de kezd leállni a fejlődés, miket csináljak? Mik szélesítenek a legjobban? szeretem a húzóckodást, a nyakhoz húzást, a fűrészelést, az evezést, a t rudat, és nehéz választani segítsetek légyszi valami jót összeállítani (és 3 gyakorlatból lenne a legjobb, csak mik legyenek azok? és úgyan így vagyok a bicepszel is hogy nem tudok dönteni hogy melyikeket csináljam. Francia ruddal szoktam elsőnek aztán ülőt, aztán egykezes súlyzókkal, de nagyon csábít a scott pad is, ebbe is légyszi segítsetek valami tervet és az lenne a lényeg mind a kettőbe hogy alap gyakorlatok legyenek mert tömegelek és most ahhoz az lenne a legjobb!
2012. jan. 30. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig váltogatom a gyakorlatokat, ill. van hátnál húzódzkodás ,evezés, a többit cserélgetem hetente. Bicónál is van egykezes állva + rúddal, a scott és a koncentrált meg váltva hetente. A francia rudat is váltogatom a simával hetente.
2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TOMAtm ***** válasza:
nekem most úgy van h mindenre 5 naponta kerül sor újra,ezért csak 2 gyakorlatot csinálok.hátnál nyak mögé húzás szélesen,és evezés szűken.ezeket viszonylag nagy súlyal csinálom 7-10 ismétléssel.a következő hátnapon kevesebb súllyal csinálok széles fogású evezést 10-12 ismétléssel és húzódzkodást szűken,ez is 10es körüli ismétléssel.nekem ez elég jól bevállt.bicepszhez nem tudok sok tanácsot adni,mivel az kifejezetten egy olyan izom ami genetikától függően vagy könnyen reagál és bármit is csinálsz fejlődik,vagy az istennek sem akar egy szint fölé eljutni.nekem is edzhetem ahogy akarom inkább csak a kerülete változik,nem nagyon csúcsosodik csak vastagszik.
2012. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!