Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Head görkorcsolya milyen...

Head görkorcsolya milyen márkának számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék görkorcsolyát vásárolni a közeljövőben és érdekelne, hogy mi a véleményetek a HEAD márkáról, én sajna nem nagyon ismerem a márkákat egykettőn kívül (rollerblade, roces, k2).

2012. febr. 1. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég jó,felsőkategóriás márka.
2012. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Erre voltam kíváncsi, nehogy nagyon benézzem. :)
2012. febr. 1. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy Head H5-ös tulajdonosa vagyok, a korival a legnagyobb probléma az, hogy félre van méretezve, szóval ha Head korit veszel, mindenképp a centiben megadott méretet vedd figyelembe.

A másik hogy a cipő része nem softboot technológiás, hanem félkemény cipő, ami nem a legkényelmesebb, kezdő görkorisként ne ilyenen tanulj meg rendesen menni, mert elveszi a kedved.

Az anyaghasználatról annyit, hogy a Head ebben elég jó ár/érték arányt képvisel, legtöbb alkatrész amit használnak csúcskategóriás (kerekek, csapágyak, sín).

2012. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de pénteken jött meg a görkorim, nem HEAD, hanem Powerslide D1-es. Sajnos a hó miatt még nem nagyon tudtam kipróbálni. :)
2012. febr. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!