Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tegyek ha utálom a tesit?

Mit tegyek ha utálom a tesit?

Figyelt kérdés
Helló! 10-éves lány vagyok és a sulibeli tesit nem szeretem mindig félek :( .. ezért nem lehetne valami olyat csinálni, hogy 2-est adnak belőle aztán nem kell tesiznem... és ha nem lehet akkor tudnátok valami tanácsot adni a tesivel kapcsolatosan, hogy ne féljek tőle? :( előre is köszönöm szépen :)
2012. febr. 5. 22:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, és mitől félsz?
2012. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
miért? matekból van ilyen? ha nem jársz be akkor 2-est ad a matektanár?
2012. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj, kígyóka, mitől félsz? :)
2012. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
mért félsz a tesitől?
2012. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Súgok: tekints úgy rá, mint kötelező valamire, ami a jelenben is jól jön, de a jövőben mindenképpen. Egyetemen nincs tesi, és már ott érzi az ember. Ha megdolgozni kezd, elkezd fájni mindene, kevésbé hajlanak az izmai. Szóval szörnyű. Azt mondom neked, használd ki, hogy mozoghatsz!


Én sem voltam tesi fan, de azért cserébe, hogy minden órán végig csináltam, amit kellett 4-es, 5-ös jegyeket kaptam, pedig már akkor is duci voltam. A legszebb az egészben, hogy a kis flegma ribizlik mindig irigykedtek, hogy tornából ezerszer ügyesebb vagyok. :D

2012. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Háát 1. sorban köszönöm annak aki csak azt válaszolta biztos kövér sokat segitettél... 2. cor nemis tudom mivel egyre nagyobb leszek mert már 4. es vagyok egyre nehezebb dolgokat csinálunk mondjuk fejen álás meg ilyesmi de én sokszor a sor versenyen félek vagy ah a padot kell átugolrni mert az nem megy... meg sokkal boldogabb lennék ha tudnám előre mit csinálunk tesin :) csak az nem lehet :( .. ezért kérdezem lehet olyasmi hogy 2-est kapsz aztán már nem kell tesizned? :(
2012. febr. 5. 22:50
 7/26 A kérdező kommentje:
meg én szoktam a sor versenyen utolsónak érni sokszor és csufolnak a töbiek amikor felérünk az osztályba hogy miatad veszitettünk köszi szépen.. Q_Q meg mindig utolsónak választanak be a csapatba szinte :(
2012. febr. 5. 22:51
 8/26 Randy Orton ***** válasza:
51%
Szóval eltaláltam ?
2012. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
meg lécci ne csufoljatok most ezért de sokszor anyukám is elkezd hiányozni és akkor angyon szomorú leszek szinte sírni tudnék :( nem szeretnék suliba járni :(
2012. febr. 5. 22:53
 10/26 A kérdező kommentje:
nem találtad el -.-'' én normális alakú lány vagyok
2012. febr. 5. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!