Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek Magyarorszagon...

Szerintetek Magyarorszagon melyik az a kuzdosport vagy harcmuveszet amit jol is oktatnak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
shaolin kung-fu, de attól is függ hova mész edzésre
2012. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi,de olyanra gondoltam ami utcan onvedelemre is jo
2012. febr. 10. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jujutsu-val nem nagyon szokott gond lenni, de másból is találni jó edzéseket például kali. Az, hogy a shaolin kungval meg nem tudod megvédeni magad az a te készülékedben lévő hibára utal, mivel ez is egy vérbeli gyilkolás.


Küzdősportban jó a színvonala a boxnak, francia boxnak, de ugye utcán kéne megvédened magad ezek arra a területre nem készítenek fel.

2012. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Texas Tex válasza:
Én Thai box edzésre járok és szerintem az én edzőm nagyon jól oktat. Úgy érzem, hogy fejlődök folyamatosan. És emellett jó hangulatban telnek az edzések. (ami nem azt jelenti, hogy nem kemény)
2012. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. febr. 11. 07:24
 6/6 anonim ***** válasza:
kung fu
2013. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!