Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyiket válasszam? (felpontoz...

Melyiket válasszam? (felpontozok! )

Figyelt kérdés

Szóval idén kedtem el snowboardozni,és eléggé megtetszett a sport,egész jól meg is tanultam,így elgondolkodtam snowboard vásárlásán (bérelt board cuccal mentem).Nézegettem board lapokat,de nem tudok dönteni kettő között.Az egyikegy 2012-es Burton Clash lap,a másik pedig egy azonos évjáratú Forum Conflict.Nem tudok dönteni.Mind a 2 board megfelel az általam preferált all-mountain/freeride stílusnak.Hivatalosan egyik sem kezdő board,de tal.lkoztam egy forumon olyannak,aki idén,2 hét alatt megtanult a conflict-al,bár nem profi szinten,de haladó,és dícséri is.Egy másikkal is felvettem a kapcsolatot,akinek pedig clash-e van,és kb. olyan szinten van,mint én.De nem tudtak ők sem dönteni.Szóval ti melyiket ajánlánljátok,akár csak így látatlanban?Illetve,ha esetleg valakinek van ötlete kötés,vagy cipő választására,azt is szívesen fogadom.


Burton Clash 2012:

[link]


Forum Conflict 2012:

[link]


(cipő ötlet) Nitro Reverb TLS:

[link]


(kötés ötletek):

a burton board esetén:

Burton Outpost:

[link]


a Forum board esetén Raiden Pusher (a feketére gondoltam):

[link]


A válaszokat,esetleg ajánlatokat előre is köszönöm.


2012. febr. 17. 17:26
 1/3 anonim válasza:

Szerintem az első board, a cipő is jó, amit linkeltél, és a fekete kötés. :)

Bár én ezt egy hozzá nem értő, lány szemmel állítottam össze.

2012. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia Deés Ádám!
2012. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az első válaszolóval egyetértek! :))
2012. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!