Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy tudom formálni a vénuszöv...

Hogy tudom formálni a vénuszövemet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam csak rengeteg felüléssel lehet,de van vmi hatásos gyakorlal erre a területre?
2009. jún. 6. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem lehet, h azért nem válaszol senki, mert nem tudják mi az a vénuszöv! (én pl nem tudom). Sztem írd le kommentbe h miaz!
2009. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A keresett kifejezés (vénuszöv) egyetlen dokumentumban sem található meg.


Javaslatok:

Győződjön meg arról, hogy valamennyi szót helyesen írta.

Próbálkozzon más kulcsszavakkal.

Próbálkozzon több általános kulcsszóval.

2009. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

:D Ok, én találtam egy vénuszövet, de sztem nem erre gondolt a kérdező:

"A Vénusz-öv olyan félkörben futó vonal, amely a mutatóujj és a középső ujj tövétől kiindulva a gyűrűsujj és a kisujj alsó ízéig húzódik" Gondolom nem a tenyerednek ezt a részét kívánod edzeni. :D


Viccen kívül sztem írd le mire gondoltál, egész jó tanácsokat lehet itt kapni.

2009. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D tudtam,hogy ezzel bajok lesznek..

A vénuszöv a has alsó felén található..hogy is írjam le ..hhmm. nah hát a legtöbb ffinak,(ha vékony és izmos) akkor van olyan, a csipőalatt van 2 csík ,ami egészen a nemiszervekig nyúl le.Pink már rondára edzette.Kár,h nem lehet itt lerajzoni..ha megnéztek egy izmos pasiról képet,akkor látni lehet azt a 2 csíkot,amik izomcsoportok a csipőcsont alatt,A férfiaknak ezt az izmát, apolló a nőkét pedig vénuszövnek nevezik.

2009. jún. 8. 14:07
 5/6 anonim válasza:

Nos én tudok neked segyteni!

Tudom miről beszélsz! :D A párom személyi edző.

Ha gyors eredményt akarsz elérni,akkor feküdj a hátadra,emeld fel a lábadat az ég felé (kinyújtva,egyenesen) majd visszintesen engedd le,de NE TEDD LE A FÖLDRE!!! Ezt a gyakorlatot csináld 20X30 darabot és minden egyes széria után pihenhetsz,de nem többet mint egy percet! Tehát 1X30 aztán pihi...és így tovább... Ha eredményt akarsz,akkor ezt minden nap kellene csinálnod!

Remélem tudtam segíteni! :)

2009. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nah végre valaki!! :D nagyon köszönöma a válaszodat, remélem sikerrel járok
2009. jún. 15. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!