Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyózom, és szeretnék tanácso...

Fogyózom, és szeretnék tanácsot kérni hogy milyen gyakorlatokat csináljak hogy már a fogyás közben tudjam formálni a testem? Több lent!

Figyelt kérdés
Nos 98 kg vagyok, jelenleg sétálok napi szinten tempósan. Elsődleges hogy fogyjak, de közben szeretném formálni is a testem. Az egész testem egy problémás rész, de szeretnék mell, fenék, has formáló, "izmosító" gyakorlatokat kérni amit otthon tudok végezni! Nagyon megköszönném a válaszokat! 22/L
2011. szept. 13. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A mellizmokat nem túl könnyű otthon erősíteni, igazából csak a fekvőtámaszt tudom erre a célra. Fenékre és hasra viszont több gyakorlat is van.

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az elv az, hogy fogyás közben nem lehet izmot építeni.

gyakorlatban, amikor elkezded használni intenzívebben az izmaidat, ez valamennyire meglátszik rajtuk. erre építhetsz a diétád alatt.

builder.hu-n találhatsz nagyon jó gyakorlatokat, akár külön hölgyeknek.

én most nem írnék példákat, mert amiket ajánlanék 1. körben, azokat szerintem magad is kitalálnád, személyre szabott edzéstervet meg nem lehet csak így hipp-hopp leírni ennyi adat ismeretében.

2011. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!