Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Menyi kiló a mali lost angel...

Menyi kiló a mali lost angel bmx meg mondjatok rola érveket?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 15:02
 1/3 anonim válasza:

23 KG pontosam

Nekem egy Kona Stab Supremem van, de ahhoz nagyon hasonló, csak kicsit kisebb, tehát ha a Stabem 23,5 KG akkor az a Mali az pont 23 KG lesz XD

2012. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hi, az alap verzió elvileg 21-22 kg között van, de ez későbbiekben függ majd attól, hogy mit raksz rá vagy szerelsz át benne. A váz erős, több helyen meg lett erősítve a 2012-es széria, viszont sok rajta az alu kieg, hogy könnyítsen rajta. Mondjunk szerintem a kormányt egy könnyebbre cserélhették volna, de ez van. Az üléscsőről is kb hasonló a véleményem, felesleges bele az acél cső hogy erős legyen, egy könnyített is megtenné, pláne, ha valami kisebb ülést raksz rá. Viszont a kerékről(alap kerék) annyit, hogy jó kis alu felni, bár ha túl sokat repkedsz vele, akkor viheted a centírozóba, de meglehetősen masszívnak írják.
2012. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Na ne csesszetek fel, hogy 20 kiló feletti bmx-ek röpködnek 2012-ben?! Ezt nem hiszem el. Ha tényleg annyi, akkor tessék elfelejteni a Malit. Mostmár az sem meglepő, ha egy bicó 10 kg alatt van. Valahogy én sose szerettem ezt a márkát, nem ért a bmx gyártáshoz.

Nem tudom mennyi pénzt szeretnél rááldozni, de adnék egy-két tanácsot:

A Hi-ten vázas bicikliket tessék elkerülni!

25-28t fogszámú lánckerekesbe kell gondolkozi.

Driveres hátsóagy (9 vagy 10 fog)

Egy részes hajtókar sztornó!

Láncvédőset messziről kerüld!


Az alsó árkategóriában természetesen ezeket nem lehet megvalósítani, de megéri gyűjteni a pénzt. Ha mindenképp boltit akarsz, akkor olyan 70-80 ezer környékén érdemes KEZDENI! a nézelődést. Itt már lehet találni olyanokat, amelyekkel öröm a biciklizés és nem fogod úgy érezni, hogy az általad választott kerékpár csak kolonc a nyakadon.

Érdemes direkt bmx szaküzletekben nézelődni, máshol eléggé eszeveszett árakkal találkozhat az ember. Pl.: Original Gypsy, Harlee Shop, Velvart bmx, Hardride. Ezeket érdemes végignézegetni.

Ha alacsony költségvetésed van, akkor ajánlom a Mongoose kerékpárokat, azok nagyon kelendők, nem túl nehezek és elég jó ár-érték kategóriásak. Ha maximalista vagy akkor Wethepeople, Hoffman, Kink, Stolen, FBM, Fit, stb...

Ha használtba is gondolkozol, akkor az épített biciklik érik meg a legjobban, bár ilyenkor érdemes odafigyelni, illetve kikérni egy hozzáértő véleményét.


Remélem tudtam segíteni.

6 év "szakmai" talasztalat. 19/F

2013. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!