Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lenne gy kérdésem akik nézik...

Szabó Dominik kérdése:

Lenne gy kérdésem akik nézik a pankrációt azok tudják hogy nem igaz? Vagy csak jó nézni hogy a másik kamuból üti a másikat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan mint amikor egy filmet nézel abban se ölik az emberek egymást és nem verik meg. Én személy szerint nem szoktam nézni a pankrációt de mindenki döntse el maga hogy szereti vagy nem :)
2012. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Annyival azért kiegészítem, hogy bár nem ütik egymást tiszta erőből, azért a "nem igaz" kicsit erős. Nézz meg pár videót és gondolkodj el rajta, hogy hányan csinálnák utánuk?

2012. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekik is szóljál már,hogy nem igazi és máskor ne játszák már el,hogy tényleg fáj-

http://www.youtube.com/watch?v=rktBdQqIxNA

2012. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

03-07 21:50


Hehe mutattál pár véletlen balesetet. Ha megfigyeled a műsor végekor mindig elmondják ,hogy begyakorolt és ne próbáljátok ki se otthon se az iskolában se máshol.

Nézz meg egy meccset és tisztán látszik az ütéseknél rugásoknál ,hogy az ellefélhez még csak hozzá sem érnek.

2012. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
GreenTea-nak igaza van!
2012. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én tudom hogy meg van játszva, de a sztorija nagyon érdekes, azért nézem.
2012. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!