Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Létezik olyan hogy "megtanulni...

Létezik olyan hogy "megtanulni szaltózni", csak mer' nekem egyik nap jól megy másik nap igensz**ul?

Figyelt kérdés

már gyakorlom vagy 1 éve. nem arról van szó hogy feladnám


de hogyha nem koncentrálok előtte 1 percig akkor nagyon-nagyon laposra sikeredik, ha pedig koncentrálok akkor egész jó, bár messze nem a tökély ,de néha megy néha nem..


ez miért van?


2011. máj. 8. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
bár én nem tudok szaltózni, de szerintem minden trükknél így van: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. már jó úton haladsz, próbáld minél kevesebb gondolkodással, könnyedén, ösztönszerűen csinálni, minél többször, és egyre könnyebben fog menni. persze mindig figyelj arra, hogy tökéletesen csináld, ne menjen a forma rovására a sok gyakorlás :D
2011. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!