Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Meg szeretnék tanulni gördeszk...

Meg szeretnék tanulni gördeszkázni. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyakoroltam, télen nem, de egy 1996 - os Plan B Whale deszkán tanultam, ami csupa fa és szarok a kerekei is. Nyári szünetre tervezek egy újat venni, csak gyakorlásra, természetesen. Mit ajánlotok, deszkások, mivel kezdjek?

2012. márc. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szar deszkával semmire sem mész. Az olyan hulladékok arra valók, hogy megtanulj vele gurulni és ennyi. Ha próbáltál már komolyabb deszkát akkor tudod mi a külömbség.
2012. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, próbáltam, érzem is mi a lényeg, azért akarok újat venni nyárra.
2012. márc. 25. 12:24
 3/7 Pánczél válasza:

[link]


Tessék itt nézd meg. talán sikerül megtanulni deszkázni :D sok sikert :D

2012. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Még egy kérdés, szerintetek (a linkből kiindulva) egy DECAThLON 6.000 - ft-os deszka jó kezdésnek? Vagy máshonnan szerezzek?
2012. márc. 30. 22:55
 5/7 TomMunk válasza:

Nem, egyáltalán nem. Coreshop.hu-n nézz magadnak valamit, ha komolyan gondolod, mert ott találni fogsz magadnak egy életre deszkát. Ha inkább trükköket akarsz gyúrni, akkor felfüggesztés lowrider, ha inkább a menet a lényeg akkor mid-rider felfügiset vegyél! Csapágyakban viszont minimum ABEC5 legyen, de a legjobb az ABEC7. Sajnos ezen a téren spórolni jobban nem lehet/ nem éri meg. Trükkök az előző linken sok van, onnan tanulhatsz alapokat.

u.i.: Minden valamirevaló deszka kínai juharfából készül laminálással.

2012. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hülyeség! A Decathlonos jó,de nem a 6000ft os. A 12000 ft osok jók én is azon tanultam
2012. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most vettem egy Shoke deszkát, nagyon jó, mennek a dolgok, ollie, manual, flamingo, boneless. Egy utolsó kérdés. Sokak csinálják úgy, hogy vesznek új felfüggesztést meg kerekeket. Hagyjam meg a gyárit, vagy cseréljem le?
2012. máj. 26. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!