Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha már van tejsavófehérjém,...

Ha már van tejsavófehérjém, kiegészítésnek használhatok kevert fehérjét? Power Proteinre gondoltam.

Figyelt kérdés

Edzés után tiszta tejsavót fogyasztok szőlőcukorral, illetve reggel-napközben is kevernék bele egy kevéske tejsavót a Powerbe. Jó lenne ez így?

(Anyagilag így jobban kijövök mintha minden időpontban tejsavót innék, de azért érdekelne hogy hátráltat-e a fejlődésben -hobbi szinten- a kevert fehérje.)


2012. ápr. 8. 21:38
 1/4 dirtboy ***** válasza:
nyugodtan keverd hozzá
2012. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor tulajdonképpen hobbi szinten semmi gond nincs a Power Protein-nel? Olvastam pár biztató cikket, amiben leírják a szójaprotein előnyeit, illetve összehasonlítottam az aminosavprofilját a 100% Whey Proteinnel (Scitec) és némelyik összetevőnél még magasabb is az érték, igaz, van pár, aminél alacsonyabb, dehát ugye az ár, 9999ft 4kg.
2012. ápr. 8. 22:07
 3/4 dirtboy ***** válasza:

egységnyi mennyiségű tejsavó és szója közül a tejsavó hasznosul jobba és gyorsabban.

az amino profilnál hiába van amiből több van benne ha éppen az nem annyira fontos mint másik amino.

a legfontosabbak a BCAA-k és a glutamin.

hobbi szinten okés ha nincs pénz tejsavóra.

én is hobbi szinten csinálom hiszen nem versenyzek meg semmi ilyesmi de ha ki lennék tömve pénzel mindenből a legjobbat venném hiszen ez a hobbim.

ha erre nem áldozok pénzt hanem sajnálom akkor ott már baj van.

2012. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem használhatsz! Mit képzelsz magadról? Ez szigorúan tilos!

2012. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!