Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyiket ajánlanátok? Anabol...

Melyiket ajánlanátok? Anabol pack vagy tribulus maximus extra strong?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van más jobb termék akkor nyugodtan mondjátok!
2012. ápr. 9. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy 30 éves körül, akkor egyiket sem, mivel csak pénzkidobás lenne. fiatalon még maxon pörög a tesztotermelésed, nem tudnád ezekkel fokozni.

Amúgy DAA jobb. [link]

2012. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát a péniszemnek már ugy is mindegy 20 éves vagyok de már 2 perc alatt elmegyek! Ugyhogy mit tudnék vesziteni?!
2012. ápr. 9. 11:18
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz semmit, de nem is nyersz vele, azért írtam.:)
2012. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem teso csak azt reméltem hogy legalább egy kis izmot növeszthetek vele :)
2012. ápr. 9. 12:38
 5/19 dirtboy ***** válasza:

legyen rendben a kajád és vegyél minőségi tejsavót plusz vitargot.

ezekkel tudsz izmot építeni ebben a korban nem a tesztó fokozókkal.

vitaminod legyen.

2012. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem azt hittem hogy lehet szedni ilyesmit mert azt olvastam hogy természetes anyadbol van meg hogy a tesztoszteron háztartásra se káros!
2012. ápr. 9. 20:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem is írtuk, hogy káros, mivel tényleg nem az. Csak a saját tesztoszteron termelésedet optimalizálja, de mivel az maximumon van ebben a korban, így nem tudod ezekkel fokozni.
2012. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igy már értem teso!! Akkor szerinted milyen táplálékkiegészitôt vegyek hogy kiloban is gyarapodjak meg hogy izom is legyen mert nem mindegy hogy felszedsz 8 kg plusz kilot de abbol jo hogy ha lesz 5 kg izom! Nem?? Már vettem creatine ph-x et még mit kellene hozzá szednem?
2012. ápr. 9. 20:45
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy jó tejsavó proteint és edzés utánra ehhez még tegyél 40-50 g dextrózt vagy supercarb fast-ot. Multivitaminod is legyen, pl multi pro vagy egy gyengébb de olcsóbb mega daily one.

Persze a legfontosabb a tömegnövelő étrend, amiben a fehérje legyen 2-2,5g*testtömeg kg és a ch pedig 5-6g*testtömeg kg.

2012. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 dirtboy ***** válasza:

még annyit hozzá fűznék hogy már megint sikerült egy nem éppen jó terméket választanod.

jegyezd meg jól ha kreatin kell akkor monohidrátot vegyél.

vehetsz micronizáltat is csak monohidrát legyen mert akármilyen meggyőző vevő csábító szöveget is írnak pár kreatinhoz akkor is a monohidrát lesz a legjobb.

az az ami a legjobban megnöveli a vér kreatin szintjét és a tested kreatin foszfát szintjét.

2012. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!