Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyiket ajánlanátok? Anabol...

Melyiket ajánlanátok? Anabol pack vagy tribulus maximus extra strong?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van más jobb termék akkor nyugodtan mondjátok!
2012. ápr. 9. 11:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Értem akkor most mélyen a zsebembe kell nyulni! A kretinrol meg hát azt olvastam hogy a ph-x 10 szer jobb az elôdjénél ès most gondoltam kipróbálom! Elôtte szedtem monhidratot is az elég jo volt!
2012. ápr. 9. 21:23
 12/19 anonim ***** válasza:
A phx-nél sok a marketing duma, de maradj a sima monohidrátnál.
2012. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És edzés közben ne vegyek még be HOTBLOOD ot vagy NITROX THERAPIT a nagy teljesitményért hogy jol megdolgoztasam az izmaim? Vagy ezt nem muszaj?
2012. ápr. 9. 21:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Ha megvan a kajád, vitaminod, proteined, szénhidrátod, kreatinod(de már ez sem muszáj) és még van rá lóvéd, akkor kipróbálhatod a Hot blood-ot.
2012. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem! kössz mindent teso!! Legfeljebb az edzéstervembe tudsz segiteni? Vagy azt már inkább holnap megbeszéljük?
2012. ápr. 9. 21:52
 16/19 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, addig nézd meg ezt: [link]
2012. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elolvastam de az én edzéstervem teljesen eltérô ettôl! Inkába arra adj választ hogy hogyan tudnám a szivemet erösiteni mert ha 3-4 kg felszedek akkor szinte oly an szinten lihegek meg nagyon erölködik a szivem, nagyon fent van a pulzusom! Régen meg se kottyant ha 2 vider vizet elviszek mondjuk 20 mèterre pedig akkor eléggè szikár voltam most meg elviszem azt a kèt vider vizet de szinte kiköpöm a tüdömet ès nagyon nagya pulzusom ez már kezd aggasztani!
2012. ápr. 9. 22:13
 18/19 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzéseket ki kell egészíteni kardio edzésekkel. Vagyis heti párszor tegyél be kocogást, biciklizést, ugrókötelezést. Így lesz állóképességed.
2012. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Értem teso kössz holnap mèg dumálunk ha csak még nem idegesitettelek fel ezzel a sok kérdéssel!)
2012. ápr. 9. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!