Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mire számítsak? (danabol)

Neymar_2 kérdése:

Mire számítsak? (danabol)

Figyelt kérdés
Eldöntötem mert már jó ideje nem fejlődők kondiban 2éve nyomom 85 kg vagyok és cucoknélkül nyomtam de ugydöntötem danabolt fogok venni 1-2 kúrát nyomatni arra lennék kíváncsi hogy mit fogok tapasztalni mikőzbe szedném és hogy tudnám elérni a lehetőleg legkisebb kárt...májvédőt holtudnék beszerezni

2012. ápr. 15. 10:13
 1/2 dag ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert 24 éves korig fejlődik a here szövet, addig nem érdemes ilyen cuccokat nyomni! Tele leszel pattanással, szét küldi a veséidet, magas vérnyomás stb...

a 4 héttől leálhat5 a here működés is. Ami heresorvadással is jár! Jól gondold meg! Meg ha fogalmad sincs hogy milyen levezető kúrát kell csinálni akkor nemi se álj!

2012. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen eza baj :\ nem sokat értek hozzá 19 éves vagyok

nem lenne kedved leírni konkrétan az elejétől hogyan is csináljam?:D megköszöném

2012. ápr. 15. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!