Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan is csináljam a kúrát?

Neymar_2 kérdése:

Hogyan is csináljam a kúrát?

Figyelt kérdés

Most kérlek ne azt írjátok hogy felesleges meg hogy veszélyes.

hanem konkrétan a kérdésre.

Danabol kúrát szeretnék de teljesen kezdő vagyok 1éve kondizok 18 vagyok 83kg

azt olvastam neten valamit kell szedni még mellé mert a cerka nem fog állni ... és öszemegy annakmi a neve?

piramisba akarom szedni 1.hét napi 1 2.hét napi 2 3.hét napi3 4.hét napi 4 5hét.3 6.hét 2 7.1



2012. febr. 13. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

pedig itt sok olyan választ fogsz kapni, hogy felesleges és hasonlók, mert egy év kondi, és ennyi idősen, amikor a kajával tízezerszer többet érsz-felesleges a szteroid, és jól látod, veszélyes is.

Kérdésedre válaszolva: minimum májvédőt kell szedni mellé, mert a Danabol visszzafordíthatatlanul elbán a májjal. májvédő legyen hozzá a MINIMUM, ennek jobban utána is tudsz olvasni.

Étrended van, 100%-osan pontos, és egy jól összetett edzésterved?

2012. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:
a májvédő csökkenti a szer hatásfokát,azt csak az utókúra után használják(mert még annak is csökkenti a hatását) :) Neharagudj de alig egy év edzés után kokszolni akarsz?szteroidokat ált akkor használnak ha már évek óta semmi fejlődés nincs és megcsömörlik az ember.de egy év a p*csafüst a testépítésben.
2012. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Edzés tervem nem valami öszetett de étrendem sem.

fehérje dús ételeket eszem csak nem rendszeres időszakban :\

2012. febr. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!