Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek gáz ha egy 12...

Szerintetek gáz ha egy 12 éves lány deszkázik? :DD 5 haverommal szoktam lenni de mindeki 13-15 éves és rajtam kívül csak egy lány van a "bandában" (aki a legjobb barátnőm is 1ben szóval tök jó) :D

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 19:12
 1/6 anonim válasza:

Ha megy a deszkázás akkor sztem nincs vele baj (én is deszkázok, imádom, mindíg baseballsapka van rajtam és normális ruhák, nem ilyen hohgy piros rózsaszín sárga hanem fekete szűrke kék zöld ilyenek)

Ha szereted ne hagyd abba, és az is jó ha vannak fiú haverjaid, velük is tök jól meg lehet beszélni a dolgokat


13/L

2012. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de bennem azt az érzetet kelti-akinek nem inge nem veszi magára-hogy csak ezzel akarja felhívni magára a figyelmet. Meg korosztályotokban amúgy is marha nagy divat a gördeszkázás.
2012. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz:D szerintem nagyon jó. én most kezdtem el deszkázni és fiúk is segítenek megtanulni normálisan pl trükköket meg ilyesmi. és nem azért csinálom h feltűnést keltsek, hanem szimplán azért, mert deszkázni király:D 14/L
2012. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem megy az ollie. :'( 14/L
2012. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 benedek98 válasza:
nem az
2012. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 benedek98 válasza:
13F
2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!