Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha igy edzenék mire lennék képes?

Fibbrizzo kérdése:

Ha igy edzenék mire lennék képes?

Figyelt kérdés
Tudom az ha kondina járnák igy meg ugy gyurnék lenne eredménye .De mi lenne ha pl egy különleges helyen edzenék pl egy sziklás vidéken pl egy 3 honapra elmennék egy ilyen helyre ahol csak én lennék és a környezetem ,egész napokat töltenék az edzéssel ,futás,emelés ,mászás ,köhordás ,futás sullyal ,sziklamászás meg ilyenek .ha ezt csinálnám 3 honapig folyamatosan akkor mire lennék képes?érdemes lenne?
2012. ápr. 15. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
igen. csak találni kell egy sziklás vidéket. ja és fontos: lehetőleg ne legyen ott internet :D
2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és mit ennél?

bogyókat?

a kajától nősz.

de ha lenne is kajád,bereccsennél egyedül,aztán hiába lenne vmi formád a csajok magasról letojnának,mert antiszoc lennél,aki két mondatot nem mond,mert megszokta a magányt.

2012. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Neymar_2 válasza:

Úgy néznél ki mint 1 jóvágású parasztember:D

Jobb a kondi terem és csirke hiddel...

2012. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!