Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek emberek a...

The viper kérdése:

Mi a véleményetek emberek a Scitec illetve a Biotech és többi nem minőségi cuccokról?

Figyelt kérdés

én már 4éve testépítéssel foglalkozom és olyan 3 és fél évig ezeket szedtem még egy nap nem tudtam meg az igazságot!

azt mondták hogy a scitec és biotech nem is amerikai márkájú itt gyártják Magyarországon pl a Biotech-et a SIÓ gyárja..ezeknek csak nagy a reklámjuk és semmi több kamu az egész! én már tényleg minőségi amerikai cuccokat tolok ..pl BSN..Optimum nutrition..stb


2012. ápr. 21. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mert szerinted a fehérje meg a szénhidrát, olyan fán terem ami csak az usa-ban él meg?
2012. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D

és a csirke amit megeszel az milyen?

az is amcsi?

2012. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtom a Scitec-el mi a bajod...
2012. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] azért nem mindegy hogy milyen minőségi táplálék kiegészítőt szedel,scitec és a biotech nem hoz úgy csak a reklámja nagy
2012. ápr. 21. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenem. Miért szerinted az a fehérje ami benne van "kamu"?

Sőt mit vársz tőle? csodát? egyél rendesen ezek csak kiegészítők.

2012. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

elhiheted hogy amatőr szinten nem fog hátrányt okozni az hogy a proteined bioteches vagy scitec es vagy éppen optimum nutrition.

ami miatt nem annyira jó a bio vagy a scitec az az ára.

a scitecnek is van jó terméke csak drága de van olyan is ami jó és nem is drága.

2012. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van dirtboy-nak, semmi baj a Scitec és Biotech termékekkel, csak annyi hogy drágák. Mikor 9500 Ft-ért kapok 2,3 kg vpx syngex-et, akkor nem veszek 12000Ft-ért Scitec-es whey prof-ot.:)
2012. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!