Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezt az izomcsoportot hogy...

Ezt az izomcsoportot hogy lehet fejleszteni? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Nemtudom ezt minek nevezzem talán ez is a csukjához tartozik ,de gondolok itt a nyak hátsó részére ... Szóval erre milyen gyakorlatok vannak? Ilyen nyak erősítő szerszámom nincs szóval olyat ne írjatok. Birkózóhíd jó rá? (lehet hülyeséget írtam )



2012. ápr. 30. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A madár feletti részre gondolsz?
2012. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen! pontosabban a nyakra ... Nemtudom minek nevezzem ezt tényleg :D Szóval hogy így kétoldalt összefutnak az izmok és ott "fent" össze érnek. megnéztem magamnak hátulról nekem ilyen nincs... Azzal próbálom fejlesztgetni hogy összekulcsolom a kezem a fejem hátsó részén majd nyomom előre a nyakammal pedig próbálom tartani . Nemtudom ez mennyit ér. Vagy erre a csukja gyakorlatok jók? Fogalmam nincs :D
2012. ápr. 30. 13:51
 3/5 Zakathol ***** válasza:

Azt trapézizomnak hívják és ha lesz normális tömege akkor úgy fog kinézni mint ahogy a képen. Nyilván genetikai okokból kifolyólag nem lesz pont ugyanolyan, de a lényeget érted.


Google -> trapesius -> [link]


A kép jobb oldalán a trapézizom nélküli nyakizmokat lehet látni, a fej hátraszorításával azokat edzed, nem pedig a pirossal jelölt trapézizmot.

2012. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor most be googlezom :D
2012. ápr. 30. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!