Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért nehezebb Haflingin...

Tüncsiiiii kérdése:

Miért nehezebb Haflingin lovagolni?

Figyelt kérdés
1 éve hogy Hafin lovagolok de még most sem tudom hogy mért nehezebb hafin lovagolni mint egy rendes lovon.Mert nem hiszem hogy csak azért,mert az ügetésben rázósak.Komikat vagy válaszokat kérek előre is köszönőm :)
2012. máj. 5. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért, nehezebb? :)


(szerintem nem, azon túl, hogy kissé fapados)

2012. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? o.O
2012. máj. 5. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy mondom. :)

A testfelépítése miatt sohasem lesz olyan kényelmes és harmonikus mozgású, mint más fajták, de ettől még nem kéne, hogy nehezebb legyen - ha jól van belovagolva.


Te úgy érzed, hogy nehezebb?

2012. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igy már érthető.Hát sokan mondják hogy nehezebb rajtuk lovagolni.Már megszoktam,de elejinte az volt mert nagyon kellett hajtani de már nagyon könnyen megy :)
2012. máj. 6. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb, mondjuk én nem szeretem a lusta lovakat, de ha nem köcsög a hafi, nem nehezebb lovaglású, mint a többi.
2018. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!