Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Skacok akik jártasak? Jó...

Skacok akik jártasak? Jó bicepszre és alkarra a 12-14 kilós súlyzó egykezes?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkora súllyal eddz, hogy éppen meg tud csinálni szabályosan a gyakorlatokból az előírt pl. 3x10-12-es sorozatot. Ha több ismétlést tudsz szabályosan, mint 12 vagy legyen max 15, akkor kevés a súly. Tehát egy ideig elég lehet ez is, de később be kell szerezni nagyobbakat.:)
2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. máj. 11. 23:15
 3/10 8 válasza:

ez attol fugg h tömeget szeretnél vagy szálkásítani


tömegelni kevés ismétléssel(10-15) számodra nagy sulyokkal, amivel képes vagy erre az ismétlésszámra.(eredmény bu.zi nagy izmok, akkora leszel mint 1 ökör xD

nagy dolgokat fogsz tudni felemelni, hátrány...hamar elfaradnak a nagy izmok és több energiára van szükségük.)


ha szálkásítani szeretnél, akkor kissebb sullyokkal minimum 30-as ismétlés számmal, ettöl az izomtípustol nem leszel valami nagy, de az izmaid rugalmasak, gyorsak, robbanekonyabbak lesznek, az ilyen alkatú emberek hajlékonyabbak és nő a tűrőképzség is.

2012. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

8

remélem most írtál utoljára

nem kell ide az ilyen baromság még a végén elhiszik.

ha hülyeséget akarsz írogatni éld ki magad a szerelem kategóriába.

2012. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Óriási tévedés, hogy a kis súly szálkásít. erre millió cikk van, ennél nagyobb tévedést még nem is olvastam. Az étrend dönti el, hogy szálkásodsz vagy tömeget növelsz, ill. az aerob edzések beiktatása.

Na kezdjük: a tömegnövelésnél és szálkásításnál a súlyzós edzés marad a nagy súlyos 3*8-12 ismétlés, a kis súly egyből izomvesztést okoz. Leépíti a szervezet, mert nem lesz szüksége rá. Helyi zsírégetés nincs, tehát nem égetsz onnan zsírt amit éppen dolgoztatsz, de még írhatnék egy regényt is, inkább itt van a cikk:

[link]

2012. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 8 válasza:

a kis sulyt nem 1-2 kg re értettem hanm kisebb mint amennyit tömegelésre hasznélnal...

szerintem alapvető dolog, hogy nagy sullyal nem tudsz annyiszor ismételni mint kisebbel....amugy nekem bevélt a kisebb suly több ismétlés

Üdv! :D^^

2012. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

de azt áruld már el hogy mitől szálkásítana a kis súly sok ismétlés.

egyébként egyértelmű hogy nagyobb súllyal nem megy sok ismétlés de miért kéne mennie soknak?

2012. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8, hidd el nincs igazad, rengeteg cikk van erről.

Nem kell levenni a súlyból, nem attól szálkásodsz, hanem a diétától. Olvasd már el a cikket légyszi, ha már nekünk nem hiszel!

2012. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 8 válasza:
Figyelj nagy részben testalkattól függ, ha nagy darab vagy tömeged lessz ha, pedig vékony vagy szálkás leszel és ebben azt hiszem kieggyezhetunk :D
2012. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem így van. Nézd meg a profikat, pl Molnár Petit. Elég nagy és szuper szálka. Nagy tömeggel is szálkásabbak a versenyzők mint te vagy én. Ennyi. Ha nem hiszed akkor még nem láttál képet bodybuilderről.:)
2012. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!