Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Haladó gyúró vagyok és hogyan...

Haladó gyúró vagyok és hogyan tuningolhatnám magamat jobban?

Figyelt kérdés
16,5 éves vagyok és régóta gyúrok eddig nem szedtem semmit és most szeretném elkezdeni, mit ajánlotok? ha számít valamit akkor most a kockás has az elsődleges célom ami már majdnem megvan! és heti 3x evezek (kajak)! teszto fokozó kizárva!
2012. máj. 15. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Van egy sorrend: megfelelő étrend, multivitamin, edzés utánra fehérje (tömegnöveléskor +dextróz vagy vitargo hozzá), és csak ezek után érdemes beruházni aminosavakra, kreatin készítményre, NO-fokozóra..

Teszto-fokozóval nem is mennél semmire, mert az csak a saját tesztodat fokozza, ami most is maxon van, nem tudna növelni rajta. 30 év körül érhet valamicskét.:)

2012. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÉS tudnál ajánlani valami jó minőségű megbízható multivitamint vagy fehérjét? ami nem is drága:)
2012. máj. 15. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Multivitaminból a multi pro, iss pak, california fitness training pack amiket ajánlok, de ha olcsóbbat alkarsz, akkor egy mega daily one is megteszi 4000 körül 150 kapszula.:)

Fehérjéből én jónak tartom a whey C6, stilmass 6:3:1, vpx syngex, Gaspari myofusion, Biotech nitro pure whey gold, Scitec 100% whey professional-t, de még sok jó van.

2012. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mit szólsz a One-A-Day, és a NITRO GOLD PRO ENZYFUSION, hoz?? BiotechUSA
2012. máj. 15. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
A fehérje nagyon jó lesz, de a vitamin karcsú lesz, főleg a B-vitaminok miatt. Akkor inkább Vitabolic.
2012. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy kommenteddel segítettél:D
2012. máj. 15. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És am a vitabolic-ban észrevettem hogy sok a tiamin tudom hogy sokmindenre jó de ki is szorítja a többi B vitamint a szervezetből! Most ezzel mit kezdjek? attól még jó?
2012. máj. 16. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Kiszorítja? Ezt én nem olvastam még. Más profi készítményekben is ennyi, sőt 100 mg van belőle, pl multi pro, ami az egyik legjobb, legösszetettebb cucc:

[link]


Persze még ennél is van jobb, pl jumbo pak, monster pak.:)

2012. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én Wikipédián olvastam, de csak kíváncsiságból gondoltam megkérdezem! Azért köszi :)
2012. máj. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!