Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már féléve edzek de még csak...

Már féléve edzek de még csak kicsit szálkásodtam. Hogyan tudom magamat kicsit erősíteni az alábbi porokkal?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha ,protein fuel és carbox ízesített szénhidrátot fogyasztok naponta seiken fekvőkkel felhúzásokkal és súlyzóval rendesen minimum 30perc-1órát dolgozok akkor kb mennyi idő múlva fog látszódni ez az egész?(mind2 termék biotechusa)képet mellékelek mert szeretnék tényleg konkrét válaszokat kapni.


[link]


[link]


válaszokat előre is köszönöm



2012. máj. 3. 19:18
 1/10 dirtboy ***** válasza:

sehogy,kicsit álom világban vagy,sőt nem kicsit hanem inkább nagyon.

nem ártana ha tájékozódnál a témában.

nézz utána a szálkásító diétának,kezd ott az olvasást.

2012. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát így nem lesz elég. Először is kellene izomtömeg, amit jól belőtt tömegnövelő étrenddel érsz el és ehhez mehetnek kiegészítésnek a tápkiegek.

Tehát legyen a fehérjebevieled 2-2,5g*testtömegkg és a szénhidrát pedig 5-6g*testtömeg kg. Edzés után kellene protein (tejsavó protein legyen)+gyors ch (carbo x jó lesz).

Ha megvan a kellő izomtömeg, utána kellene szálkásítani szálkásító diétával.

Edzésterv: [link]

2012. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi súly az van és személyi eddzőm is :D
2012. máj. 3. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdezted meg, hogy jó e amit gondoltál?

Ha pedig megkérdezted, ugye nem gond, ha mi csak jót akarunk neked tanácsolni?:)

2012. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:

jó hülye lehet az edződ ha ezt ő nem tudta megválaszolni neked.

szerintem cseréld le.

2012. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
czanik krisztiáét? xD miért cserélném le? ő az egyik legjobb am meg igazából ő szálkásít engem én különre gondoltam a suolyzót meg az ilyeneket ő nem igazán szereti ezeket a szereket
2012. máj. 3. 20:19
 7/10 dirtboy ***** válasza:
ebből sokat nem értettem,milyen szerek?
2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ok, te tudod.

Ha megkérdezel valamit, akkor számíts arra, hogy esetleg nem azt mondjuk rá, hogy így a tuti.


Döntsd el kinek hiszel, és bízz meg abban az emberben.

Ha megfelelő neked és jókat tanít, akkor lesz eredmény.

Én attól nem fogom leírni egy étrend nélküli elgondolásra, hogy az jó, mikor nem így látom.:)

2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:
kösz mán he hogy nyomtál egy piros kezet rám,máskor szólj hogy csak azt írhatjuk amit te hallani akarsz.
2012. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 *Glissade* ***** válasza:
Inkább magadról mellékelj képet:)
2012. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!