Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mik a követelmények ahhoz,...

Mik a követelmények ahhoz, hogy fitness modell legyen valaki?

Figyelt kérdés
Jelenleg naponta edzek, szálkásító étrenden vagyok és vitaminokat meg L carnitinet fogyasztok. Mivel elég gyorsan fejlődök, kedvet kaptam egy ilyen kemény cél eléréséhez. Természetesen azokra a modellekre gondolok , akik közepesen definiáltak és csinosak,nem az Arnoldos kategória torzult versenyzői érdekelnek...
2012. máj. 16. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Most voltam nézőként a vasárnapi Bodysport kupán Szentendrén, ahol volt fitnesz modell kategória is.

A lényeg, hogy itt nem az izmosabb külső a nyerő, csak egy vékonyabb alapizomzat kell, persze teljesen lediétázva. Nagyobb izommal már a fitnesz figure kategóriában indultak. Itt találod a verseny képeit:

[link]

2012. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs: szombaton volt a verseny.:)
2012. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kidolgozott jó test.
2012. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Montez: a fitnesz fugire kategóriában kajak 2 versenyző volt összvissz? :O Testépítésben meg 1? :D És az sem volt sokkal előrébb, mint a figurások.

S szoktak lenni amatőr versenyek, ahol nem olyan gáz, ha nincs lediétázva fullra az ember, mert mégiscsak nem ez az elsőszámú hivatása, és csak hobbiból, poénból kipróbálná a versenyzést? (nem én :D)


Kérdező, szerencséd van, mert azokhoz a torzakhoz már szteroid is kell, hormonális beavatkozás, plusz egy szuperjó genetika sem árt. Véletlenül nem leszel olyan sose. A sima fitness modellhez, meg úgy néz ki, kell a fullszárazság, ami egy nő esetében kicsit kényelmetlen lehet :\ De mindent a cél érdekében, hajrá! És ahogy észrevettem, különösebb izomzat sem kell.

2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy írod. :)
2012. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,okosakat mondtatok,de engem onnantól érdekel,hogy kinézek egy versenyidőpontot...

mármint ált. nevezési díj, esetleg eü.kiskönyv,vizsgálatok, szervezethez tartozás...

2012. máj. 17. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy követelmények. Helyszínen fizeted a nevezési díjat (pár ezer ft), nem kell team-hez tartozni, bodysport kupán is sok egyéni induló volt, ezt mindig be is mondták, hogy ki honnan jött vagy pedig egyéni.
2012. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!