Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ajánlanátok pár gyakorlatot...

Ajánlanátok pár gyakorlatot kisméretű ( kb.1,5-2 kg kézi súlyzó) használatával? Erősen pegyhütt kar szálkásítására, feszesítésére és izmosítása? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok erős túlsúlytól szabadultam meg ez a felkaromon nagyon meglátszik. Szeretnék kecses, feszes, izmos karokat. Azt halottam a kisebb súly-több ismétlésszám hatásosabb erre. Ajánlanál pár gyakorlatot?
2012. jún. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

"Azt halottam a kisebb súly-több ismétlésszám hatásosabb erre"

Ezt felejtsd el nyomban, nem jó az semmire, csak bohóckodni. Eleinte lehet elég lesz, ha nem bírsz többet, de hama kinövöd, mindenképp szerezz be nagyobb súlyokat, ha menni is akarsz valamire.


És persze étrend, hiszen az vagy, amit megeszel.

2012. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

nem hatásos a kis súly sok ismétlés,egy egy baromság.

ha továbbra is szeretnél fogyni akkor ne kis súly sok ismétlést csinál hanem kell egy szálkásító diéta és mellé aerob mozgás vagy pedig intervallum edzés heti 3-4 alkalommal.

ettől fogsz fogyni nem a kis súlyoktól.


izmot építeni nem fogsz hogy fogysz ahhoz más kell de 1-2kilós súlyzóval nem is tudnál izmot építeni.


az aerob mellé viszont ajánlom még a fegyencedzést,az jó lesz mert a mostani izmaidat edzésben kell tartani.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..de úgy érzem alaposan félreértettetek... nem akarok testépítő lenni se sportoló..hatalmas felkarom van, ami java részt lógó bőr..ezt szeretném eltüntetni..kérlek konkrétan írjatok h mit mit csánljak meddig..köszönöm
2012. jún. 16. 19:30
 4/5 dirtboy ***** válasza:
egyáltalán nem értettük félre,te tévedsz ha azt hiszed hogy a súlyzók emelésétől pár éven belül közelébe is érsz egy női testépítő kinézetének még a töredéke izom sem lesz rajtad nyugi.
2012. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az izommunka nem kumulatív, ha sok kicsit csinálsz nem ér föl kevesebb naggyal. A kicsi meg nem ad elég ingert a növekedésre, hiába csinálsz sokat, csak elfárad, növekednie meg azért kell, hogy formás legyen. Túl nagyra meg nem fog tudni nőni, pláne véletlenül, pláne nőként, eleinte a glikogénraktárak feltöltődnek, de utána sokkal nehezebb lesz látható változást elérned, így nincs félnivalód, súlyzózz nyugodtan minél nagyobbakkal. (Nyilván a szabályosság betartásával és a sérülésveszély elkerülésével)
2012. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!