Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy fejlődtetek gyorsan?

Hogy fejlődtetek gyorsan?

Figyelt kérdés

Szeretném ha ellátnátok tanácsokkal a testépítés terén :) !

Hogy lett nagy bicepsz tricepsz széles mell hátatok ?

Ha van kedvetek osszátok meg velem !

17/f



2012. júl. 11. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el: [link]

az alján van "tovább" gomb is.:)

2012. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ismerős oldal :)

Köszöntem azért és vároma további segítségeket esetleg titkokat a témában !

2012. júl. 11. 23:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, az alapismereteket nem árt elolvasni.

Nincsenek nagy titkok; tömegnövelő étrend, megfelelő edzés, pihenés. Ennyi. A többi meg a genetikán múlik. Ha minden rendben van akkor is csak max. havi 1kg izmot tudsz naturálban felépíteni az első évben. Utána annyit sem:

[link]

2012. júl. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes ez a cikk amit Montez linkelt.


ez a mondat fogott meg legjobban:


"Ha összeadjuk az éves értékeket, akkor nagyjából 18-23 kg totális izomtömeg-növekedést kapunk"


azért furcsa ez nekem, mert én közel 3éve edzek, az utóbbi 2évben kb hibátlan kajával, és edzéssel. én mindig elégedetlen voltam a fejlődésemmel, emlékszem olyan is volt, hogy több hónapon kereszül 73kg körül stagnáltam.

bele őrültem a dologba, kb majdnem lelkibeteg lettem, semmit nem tudtam értékelni, mindenben a rosszat láttam, annyira rátette a pecsétjét ez a dolog, hogy maxon pörgök, nem bulizok, jól kajálok, rengeteg időt és energiát beleölök a dologba, és mégsincs eredménye...


ajánlották, hogy b@sszam fel az egekbe a ch-t, hát én ezt tettem, és utána egészen 107kilóig felmentem, elég zsíros formával. most diétázok, már 95kilónál tartok, már lassan kezd kockásodni a has, szerintem 80kiló felett lehetek full szálkásan, versenyformába, és ha azt vesszük, hogy 60kilósan kezdtem el súlyzós edzést végezni (előtte napi 80percet kardióztam intenzíven), akkor ez minimum 20kg izombeli növekedést jelent.


lényeg ami lényeg, én mindig úgy éreztem, és ma is úgy érzem, hogy aki 3éve edz, az előrébb tart mint én, mindig idegeskedtem emiatt, hogy nincs egyenes arányosságban a fejlődés a testépítésbe belefektetett munkámmal, aztán most mégis úgyfest 20kg legalább feljött.


de ennek ellenére most se tűnök elég nagynak, mivel 184cm vagyok, nem túl sok ez a kg. pl karom most csak 43, comb 67...


na bocsi, hogy kicsit elkalandoztam, arra akartam kilyukadni, ha nem jött volna le,hogy önmagunkkal szemben nagyon könynen elfogultak lehetünk (negatív irányba is) ami lelkileg nem sok jóhoz vezet.

2012. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tyler913 ***** válasza:

Két "titok" van:

- fogj egy jegyzetfüzetet, és kezdd el szépen beleírni, mit kajáltál aznap. Legyen meg minden nap az 5g/tskg szénhidrát (ennek min 85%-a összetett) és a 2g/tskg fehérje.

- edzz keményen! Nem egora, ne az emelt súlyra figyelj, hanem a gyakorlatok szabályos végrehajtására, az izom feszülésére. Kezdő szinten alapgyakorlatok, heti 3 edzés elég, de ez az alapismeretekben le van írva. A lényeg, hogy én akkor kezdtem fejlődni, mikor abbahagytam a himihumit, és valóban elkezdtem odafigyelni a kajára, és emellett állat módjára edzeni.

2012. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Koxolj,de csak mértékkel,meg persze kreatin és fehérje.Nekem bejött.
2012. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyél húst !
2012. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Veronika, az úgy kevés lesz.:)

Ugyanis tömegnöveléskor kell 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát. Tehát ch is kell rendesen, ha valaki izomtömeget szeretne építeni.

2012. júl. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
revesz te meg lődd le magad:)
2012. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves csakii1!


Van fegyverem,de inkább meghagyom azt a golyót másnak.


Úgy látom ki kell fejtenem egy kicsit jobban,hogy mire is gondolok pontosan.Nem azt mondom,hogy kezdje el szúrni magát heti 2000 mg anyaggal,mert az felnőtt korban is hülyeség.De vannak olyan anyagok amiket nyugodtam használhatna.Saját tapasztalatból beszélek,mert 17 évesen én is egy vézna kis kölök voltam,ehettem bármennyit,szedhettem bármilyen tömegnövelőt,csinálhattam bármit egy kilót nem tudtam hízni.A legtöbb ember aki ellenzi a szteroidokat nincs tisztában a dolgokkal,csak hall innen onnan különböző esetekről,hall olyan emberekről akik eszetlenül túlzásba vitték a cuccot és valami bajuk lett.Én ismerek olyan embert is aki vitaminokkal ütötte ki magát annyira,hogy kórházba került.Azt kéne már fölfogni mindenkinek,hogy az anyag nem káros,ha ésszel és mértékkel használod.Tudom és tisztában vagyok vele,hogy 17 évesen a hormonok ezerrel dolgoznak és ez a súly növekedési dolog 20 éves kor fölött fog igazán megmutatkozni.De én akkor is azt mondom,hogy kéthetente egy primabolan depot simán belefér,mivel ennek rendkívül alacsony az androgén illetve az anabolikus hatása is,viszont ahhoz elég,hogy meginduljon a súly és az izom növekedés.Nem kell belőle sok max 5 amp bőven elég ebben a korban.

2012. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!