Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Támadásra milyen Küzdősport/ha...

Támadásra milyen Küzdősport/harcművészetet érdemes?

Figyelt kérdés
Kérdés annyiban legális hogy én önvédelemre járok, és tudni szeretném hogy mikkel találkozhatok, "neve" a dolognak.

2012. júl. 18. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Támadásra?


Muay thai, birkózás, hung gar kung-fu, judo, savate

2012. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Thay Box és a savate-t mivel lehet kivédeni?
2012. júl. 18. 08:17
 3/14 Sznofru ***** válasza:
Leginkább futással.
2012. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Thai boxot, még sima ökölvívással is lehet védeni, ha ügyes vagy. Savate-ot? Hát....szabadfogású birkózással, az azért beszokott jönni.
2012. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
baseball...
2012. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Thay Box és a savate-t mivel lehet kivédeni?" :)

Ez így elég butácska kérdés, már ne haragudj.

Mintha azt kérdeznéd, hogy pl. Növényi Norbit mivel lehet kivédeni? Hát, attól függ, hogy mit csinál! :)

2012. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
PLD én krav magázom, meg tervezem, hogy szabadfogású birkózásra fogok járni, muay that-tól egy picit be vagyok szarva mondhatni.
2012. júl. 18. 12:48
 8/14 anonim ***** válasza:
birkózást ne muay thai-al kombináld hanem ökölvívással.
2012. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amugy az összes létezö harcmüvészet és küzdösport jo támadásra és védekezésre, szoval nem lehet azt mondani hogy melyik a legjobb közülök. Ha jol csinálod, amit csinálsz akkor tök mind1 mire jársz ha jol csinálod nem fognak szorakozni veled az utcán. Kick boxos létemre agyon vert engem egy boxolo a ringben de nem egy thai boxos ellen nyertem (spa ring eddzésen, nem versenyen). Szoval akkor a thai box szarabb mint a box?? :) Bármelyik küzdösporttal verheted bármelyik más küzdösportost
2012. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kivédeni a savate-ot?:D

bitang jó állóképességgel.

ha megindul akkor a bunyóban nem lesz kivárás,üresjárat,csak folyamatos ütés rúgás,minden irányból,miközben nem ő nem fog beengedni téged ütő rúgó,fogó távba és minden hibáért büntet.

persze függ attól,hogy ő és te milyen szinten vagytok,de megfogni,pl egy karkulccsal,amit kravon nyomatnak,elég nehéz lesz,mert nem fogsz tudni olyan közel kerülni hozzá.

2012. júl. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!