Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni harcművészetet...

Érdemes elmenni harcművészetet tanulni egy olyan embernek akinek nem olyan jók a reflexei illetve nem annyira dinamikus a mozgása? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval szerintetek, nem ciki ha olyan jelentkezik aki kicsit gyengébb reflexekkel rendelkezik az átlagnál, illetve érdemes-e úgyértem ilyen 20 éves korban fejlődhet e az ember?


Köszi előre is.


2009. nov. 22. 00:10
 1/3 anonim válasza:
Már hogyne lenne érdemes?! Akik gyengébbek még jobban rászorulnak a harcművészetekre, mint az erősek. En is boxolok, a reflexeim nem a legjobbak, de az edzés folyamán megjott az erőnlét , illetve megtanitottak hogy kell ügyesen küzdeni (mikor hova probaljak ütni), és jó ellenfélnek bizonyulok a jobb reflexekkel rendelkezőknél is.
2009. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Légyszi még írjatok!

2009. nov. 23. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
én thaiboxolok, alapvetően jók a reflexeim, de az ütés-rúgás védésben nehézségeim voltak.. de lassacskán felfejlődtem, szerintem kezdd el, fölösleges rágódni rajta, ha nem kezded el, soha nem tudod meg, lehet született tehetség vagy. 22 évesen kezdtem el..
2009. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!