Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez pl havi 1* belefér tömegnöv...

Ez pl havi 1* belefér tömegnövelésnél? (lent! )

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan veszem az étrendet, semmi csaló kaja, édesség, káros szenvedélyem sincs természetesen, teljesen egészségesen igyekszem élni, szülinapi tortáimat sem kóstoltam meg, mert tudom hogy a bennelévő cukorra nincs szükségsem. (lehet hogy ezért hülyének néztek, de tényleg így van, az életem ez a sport, mindent ennek rendeltem alá.)

Viszont, a hotdogot nagyon imádtam régen, és most is jól esne, csak ugye nem ehetem, se a kifli nem annyira jó, virsli meg főleg, ebből adódott a kérdés hogy csak EGY kifli havonta, egy virslivel beleférne, vagy az is nagyon "beszennyezi" az étrendem?


2012. júl. 18. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

még jay cutler is megenged magának heti 1 szemét kaját:)


Nem gond egyáltalán csak az a lényeg, hogy ne abból álljon az étrend, de heti 1 simán belefér.

2012. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Heti 1? Én azt hittem havi egy is lehet sok, ezért is kérdeztem így. De akkor ennyit csalhatok az étrendemmel, tudod, néha azért jól esne. Köszönöm válaszod! :)
2012. júl. 18. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ne élj ennyire aszkéta módon, pláne tömegelésnél...
2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán belefér néha, főleg tömegeléskor.:)
2012. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!