Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ez így okés lesz?

Szerintetek ez így okés lesz?

Figyelt kérdés
115kg dagigyerek vagyok:P egy barátom tanácsára elkezdem a shaolin diétát és a futást holnaptól, lefogyok egy 80-85 re terveim szerint egy 20-30 hét alatt, majd utána kezdenék tömegnövelő edzésbe, ennek így van értelme ugye?

#edzés #fogyás #shaolin diéta
2012. júl. 22. 19:15
 1/6 dirtboy ***** válasza:
nem tudom milyen az a shaolin diéta de szálkásító diétával és heti 3-4x40-50perces aerob mozgással sikerülni fog az tuti.
2012. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én se tudom mi az a shaolin diéta, de a 20-30 hét böki a csőröm. Amit 20-30 hét kemény munkával lefogysz, azt 20-30 hét alatt vissza is szedheted, ha érted mire célzok. Tehát úgy lenne jobb lefogynod, hogy nem adsz magadnak ilyen számokat előre, hanem kialakítasz egy klassz sportos, kiegyensúlyozottan táplálkozós életvitelt és fogysz amennyi fogysz - de az eredmény tartós.
2012. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a leírás második felében ott van, hogy utána szeretnék tömegnövelő edzésbe kezdeni, tehát igen szeretném ha utána a súlyom visszajönne, ha nem is mind:P
2012. júl. 22. 21:20
 4/6 anonim válasza:
Értettem én, de nem mindegy, hogy leadsz és felveszel vagy átalakítasz.
2012. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelő edzés nincs csak tömegnövelő étrend van
2012. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ne kötözködj:P
2012. júl. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!