Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Box otthon. Mire kell figyelni?

Box otthon. Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy otthonra vennék vateráról egy boxzsákot és egy pár boxkesztyűt. Vannak elég olcsón. Azért szeretnék ilyet venni, mert már régóta érdekel ez a dolog. Otthon püfölni azt a boxzsákot, erősíteni a futás és kosárlabda mellett és levezetni a feszültséget. :) Nem szeretnék beiratkozni sehová. Mire kell figyelni ilyenek vásárlásakor? Mekkora kesztyűt kell egyáltalán venni? Adjatok tanácsot a kezdéshez, meg úgy az egészhez, hogy hatékonyan fejlődjek. :) Köszi
2012. aug. 1. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

alapok nélkül nem tudsz benne fejlődni technikailag,max állóképességben.

a nagy parasztlengőket viszont kigyakorolhatod rajta.

vegyél hozzá bandázst meg zsákoló kesztyűt.

a zsák súlya a testsúlyod fele legyen.

2012. aug. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát figyi én amikor először vettem boxzsákot az nem tudom milyen márka volt de egyszerűen annyira kemény volt komolyan mondom még boxkesztyűbe is fájt, de nem csak nekem ,hanem mindenkinek aki kipróbálta. Aztán szép lassan megszoktam, beletanultam például ,hogy hogyan kell keményen ütni. Mert ha nem tartottam rendesen a kezem csak b*ziskodtam akkor úgy tudott fájni párszor be is sz*rtam ,hogy eltört valamim.

Egyébként érdemes bandázst beszerezni meg normális kesztyűket ( meg normális zsákot ). A kesztyűből akkorát vegyél ami nem kicsi és nem nagy a kezedre ;)

Technikailag tényleg nem tudsz fejlődni de ha olyan "jó" zsákot szerzel mint én akkor tuti megtanulsz keményen ütni és egy idő után nagyobbakat is fogsz. És fölös stressz vagy energialevezetésnek is nagyon jó ugyanis kezdőként egy perc folyamatos püfölés sem kell ahhoz ,hogy teljesen kifáradj.

2012. aug. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!