Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig használjátok a járókát? Hova teszitek le a nagyobb babákat/kisgyerekeket, ha például otthon egy félóráig dolgotok van, de nem tudtok egyfolytában rá figyelni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk nincs kiságy, sem járóka. Én ellene vagyok, hogy ketrecbe zárjuk a gyereket. Kislányom arra mászik amerre én vagyok, ha főzök és pont nem jön utánam, állandóan ránézek.
2009. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sincsen járóka.Itt van a nappaliban.Mégy amerre jólerzi.Hafözök mellettem van az etetö székben,kompban,most meg már pakolja a fedöket :)

Amíg nem tudott mászni pokrócon volt a lamináton.Csücsült,jászott,forgolódtt.kiságyban cak alszik.

2009. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én járókám a pincében van becsomagolva,2×3×volt benne szegénykém,ki se látott belőle olyan sürü szövésű az oldala,ezért baba biztossá tettük a lakást és mászkálhat,ha ki kell mennem val.az udvarra postás stb. akkor szoktam betenni a kiságyába kis időre.
2009. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt járóka, fajáróka és 2 éves korig használtuk, de csak akkor voltak benne a fiaim, ha ki kellett szaladnom az udvarra, vagy megrakni a kazánt, szóval amikor biztonságosabb volt nekik. De ha rájuk tudtam figyelni akkor egy kiterített paplanon játszottak a nappaliban.

A járóka nem börtön,de azért van hogy szükséges.

2009. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, én is azt mondom, hogy egy járóka akkor kell, ha éppen szükséges. Nekem viszont egy olyan eleven kisfiam van, akit 10 másodpercre sem lehet egyedül hagyni a nappaliban, vagy bárhol. Az etetőszékben pedig még evéskor sem bír 5 percnél többet ki. Sajnos a lakást sem tudom bababiztossá tenni, mert olyan a kialakítása, hogy lehetetlen mindent lebontani, vagy átalakítani. Ezért kell a járóka néha, mert még ha főzéskor esetleg rá is tud nézni a babájára az ember, azért a wc-re, vagy zuhanyozni nem viszem magammal... (Egyébként nem "ketrece" van, hanem egy alacsonyabb kerítésszerű dolog, ami majdnem egy teljes szobát körbevesz.) Szóval azok válaszát várom, akiknek VAN (VOLT) járókájuk, vagy valami hasonló megoldásuk (pl. elkerített szoba).
2009. jan. 8. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrét járókánk nekünk nem volt, de szerintem is hasznos. Ha ki kellett szaladnom pl a postáshoz, akkor a kiságyba tettem be. Ill a földszinten összeraktuk az utazóágyat (elég nagy). És abba tettük pár percig eljátszott benne.
2023. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!