Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kecskeméten tornatermet ilyen...

Kecskeméten tornatermet ilyen célra (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan szivacsokkal és akrobatika cuccokkal felszerelt tornatermet Kecskeméten ahová el lehetne menni csak úgy gyakorolni edzeni (martial art trükköket)? Ezt külföldön Open Gym-nek hívják belépő díjat kell fizetni és szabadon használható a terem. Van ilyen lehetőség nálunk?

#edzés #akrobatika #tornaterem #martial art tricks
2012. aug. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a sportot. A Lánchíd utcai iskolában szerintem van rá lehetőséged. Azt nem tudom, hogy most is, de régen tudom, hogy Parkour-ösök rendszeresen edzhetek, gyakorolhattak meg minden szóval bent lehettek. Meg volt üres a terem. És van egy csomó szivacs tatami, szekrény, zsámoly meg minden, aztán összepakoltak. A termet nyilván csak azok használhatják akiknek ott van edzésük (egyesület. A kondi terembe lehet venni vagy lehet venni bérletet és úgy lett azt hiszem megoldva, hogy nekik is az volt, csak nem kondiztak, hanem a torna terembe ugrálnak. De nem tudom, hogy még mindig bejárnak-e. De ha elmész ne a portással beszélj, hanem Adamik Zoltánnal, ő egy edző, mondjuk úgy, hogy ott a "főnök".

A bérleti díj meg olcsó, két éve 2000 volt 20 alkalom, ha emeltek akár a duplájára még akkor is kedvező.

2012. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó sok hibával sikerült leírnom. :/ Ha valami nem érthető újra leírom.
2012. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) Utána nézek. Ez tökéletes lenne a célra amit írtál.
2012. aug. 14. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!