Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves fiú vagyok 2 hónapja...

Kasza.. kérdése:

14 éves fiú vagyok 2 hónapja súlyzók 2x 6 kg sulyokkal lett is egy kicsi izmom azt akarom kerdezni valcsak tobb kilora?

Figyelt kérdés
2 hónapja súlyzók 2x 6 kg sulyokkal lett is egy kicsi izmom azt akarom kerdezni valcsak tobb kilora, a hasamon van egy kis folosleg (egy kicsi zsir 4 cm ) hogy lehet azt a kis zsirt onan eltuntetni? jo novesben vagyok 54 kg nem dietazom lehet egy kicsit folosen eszek?

#nagyobb suj #zsirt le
2012. aug. 16. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Neked tömegnövelő étrend kell.


Edzésen pedig mindig akkora súlyokkal dolgozz, hogy éppen el tudd végezni szabályosan a 8-12 ismétlést a sorozatokban. 6kg nem sokáig elég.:)

2012. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válcsál nagyobb súlyzókra!!!Ezekkel a bolha súlyokkal soha nem fogsz fejlődni...,max. egy bizonyos szintig,ami nem sok.
2012. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyúrás mióta extrém sport??:D mondjuk az tény van egy-két extrém figura a termekben:D
2012. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. aug. 16. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél szerelhető súlyzókat. Ha az van, akkor meg súlyt vegyél :)



[link]

Innen meg válogass gyakorlatokat minden izomcsoportra.


[link]

Nekem pont ilyenem van :)

2012. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!