Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Activlab Muscle Up-tól van...

Activlab Muscle Up-tól van jobb ár/érték arányú tejsavó?

Figyelt kérdés
Myprotein-ről megoszlanak a vélemények, egyesek szerint kamu, mások szerint nem, így inkább azt kihagynám.
2012. aug. 29. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:

A myprotein nem kamu, de az csak a gyártó neve, azon belül sok készítménye van. Tenát a Myprotein csak egy márkanév.

Egy nagy brit márka:

[link]


Ez sem rossz ennyiért: [link]

2012. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Myprotkót vettünk egyszer, jónak tűnt, csak az 5 kilós zacsi végére meguntuk az ízetlen ízt :D

A stillmass nem működő magyar honlapján vannak jobb árú fehérjék, de mivel nem működik, nem biztos, hogy majd ha fog, az ár is marad. Amúgy valóban az Activlab a győztes. Nem csoda, lengyel márka asszem, azért ilyen olcsó, ahogy a Stillmass szlovák és az Aminostar cseh.

2012. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
viszont myproteinből vannak ízesített változatok, de mint írtam az nem egy termék, hanem egy márka, mint pl Scitec. Azon belül több proteinje van, nem csak az ízesítetlen. Vannak izolátumok is.
2012. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Myprotein bármennyire is szeretné valaki szarozni@ vezető márka az angoloknál. Az Activlab Muscle Up, ami ugyebár egy tömegnövelő, még csak köszönö viszonyban sincs a Myprotein több tucat proteinjeivel, mivel a whey, az egyy, a kazein, vegetáriánusoknak vagy 4 féle proteinje.

[link]

2012. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jogos, de Myprotein alatt ezt értettem: [link] , azaz kb az egyetlen termékük, ami magyar webshopban kapható, és rákereshető. Ugyan láttam már izolátumot is ugyanott, Gugli is kiadta, de aki nem tudja, mit kell keresni, vajon hogy találja meg? :D nyelvi köznevesítő effektust alkalmaztam, na :D
2012. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jut eszembe, csináltam egy ilyen csakfehérje-egységáras excel táblát, tömegnövelők is vannak benne csak a számolgatás kedvéért, tetszés szerint bővíthető, rémegyszerű, pár adatot beírsz, és kidobja az eredményt. Ha érdekel titeket, és mondtok valami fájlmegosztó-letöltőhelyet, akkor feldobhatom.


vagy írjak ki kérdést róla, hogy többekhez eljusson?

2012. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az Activlab Muscle Up

[link]


Myprotein Impact protein, ami állítólag sza&r termék analizis papírja

[link]


Az Activlabról nem találom ezt a dokumentumot sem.

2012. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van már glutamin

[link]


EAA/BCAA

[link]


van ízesitett impact is

[link]


meg van izolátum semleges, ízesített, meg totál protein meg leucin, meg van Essencial protein 2500g-os 8.900Ft-ért, meg Vitargo, meg sok minden más.

2012. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8.900Ft = 2500g-os csokis

[link]

2012. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!