Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van a Power Proteintől jobb...

Van a Power Proteintől jobb ár/érték arányú fehérje?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem, én teljesen elégedett vagyok a PP-vel, csak érdekelnek a válaszok :)
2012. ápr. 14. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Olcsóbb nemigen van, de talán edzés utánra jobb egy olcsó tejsavó, mint a kevert.: [link]


De nincs bajom a power proteinnel, az is megteszi, csak leírtam egy másik lehetőséget.:)

2012. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Edzés után természetesen tejsavót fogyasztok, a PP-t napi fehérjebevitel kiegészítésére használom :)

2012. ápr. 14. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Az úgy teljesen ok.:)
2012. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre csak akkor lehetne megfelelő választ adni, ha végig néznénk, hogy kevert fehérjék mik vannak a piacon és azok mennyiben is mások, mint a Power Protein. Pontosabban olyan proteineket kellene keresni, amelyek kb. 77%-osak, nagymennyiségű szóját tartalmaznak, mivel a Power Protein pont egy ilyen. Sajnos nem tudhatjuk, hogy ez a protein mennyi szóját tartalmaz, csak az árából lehet erre következtetni.


Egy teljesen más kategóriájú kevert fehérje, mondjuk a Still Complex, ami nem tartalmaz szóját, ellenben whey protein koncentrátum, DH5-ös whey hidrolizátumot, kazeinátot, tojásfehérjét, és hidrolizált kollagént igen. Nos itt kell elgondokodni, hogy mely alapanyagok lehetnek a jobbak, és ez alapjáh mondjuk ár/érték arányban akkor melyik is lehet jobb.



Ellenben Montez amit írt helyes lenne, ha a myproteint vásárol valaki. Én ezt még tovább bonyolítanám, és caseinnel, tojásfehérjével, ha van mani, akkor BCAA, arginninnel, HMB-vel, Leucinnal az egészet megerősíteném. No akkor már is egy ütösebb protein kaphatnánk, ráadásul sokkal kedvezőbb áron, és mivel mi kutyulnánk össze már is pontosan tudnánk milyen alapanyagból mennyi is van benne. No ez ami nem mellékes.

2012. ápr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El is fogy lassan a myprotein, de szerintem most Alpha Whey lesz a következő. Koncentrátum, izolátum és hidrolizátum is van benne.:)
2012. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló!

Erről a Still Complex nevezetű fehérjéről tudnál küldeni linket?

2012. ápr. 15. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtaláltam: [link]
2012. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi Montez!:) Te egy nagyon rendes teremtés vagy, sok válaszodat végigolvastam már mások kérdéseinél is, és mindig pontos, érthető, 21. századi stílushoz méltó válaszokat adsz! ;)

Nem úgy mint G'sX meg a hasonló flegma kommenthuszárok...

2012. ápr. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!