Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miskolc, Szerencs vagy Bekecs...

Miskolc, Szerencs vagy Bekecs környékén nem tudtok Parkourozásra alkalmas helyet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:43
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Vagy nem tudtok Borsod-Abauj-Zemplén megyében helyet?
2012. szept. 6. 17:19
 2/40 anonim válasza:
Szemelj ki magadnak vmi tárgyat!Amugy bárhol gyakorolhatsz,csak osszpontosits!Nagyon fontos a gondolkodásmod és a filozofia.!Ahol azt hiszed,hogy nem lehet gyakorolni,az nagy tévedés.Még a legkisebb helyeken is lehet gyakorolni.,én faluban lakok,s én megtaláltam a"gyakorolhato helyeket".Remélem,tudtam segiteni!
2012. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
16/F vagyok.
2012. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Hát erre már én is gondoltam. De...még így sincs hely. De a haverokkal most fogunk csinálni egy felfedezőtúrát:D
2012. szept. 11. 18:44
 5/40 A kérdező kommentje:
Am 12/F
2012. szept. 11. 18:44
 6/40 anonim válasza:
Orulok neki,hogy tobben mentek!és ne hagyjátok abba ezt a nagyon jo sportot!!Udv!
2012. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Tod mi a baj? Ha ebben a ritka ... városban van hely a parkourra onnan 100% hogy el fognak zavarni, vagy nem is lehet mert magánterület ... És akk még mondják h sokat sportoljunk..én csinálnám ha lehetne...
2012. szept. 15. 21:31
 8/40 anonim válasza:
Elhiszem,de ha boldog vagy,akkor csak csináld!!Rám is,ránk is szoltak de magasrol leszar...tam!Mivel nagyon jo,ezért folytatom,aki meg llenzin,vagy csak kritizálkodik,az bek.aphatja!
2012. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Na..most jön a sok essőzés..aztán a hó...akk pápá parkour 1 kis időre ... :(
2012. szept. 20. 17:31
 10/40 anonim válasza:
Hm.Lehet,hogy bolondnak nézel,de én már csináltam esoben,és csinálni is fogom most,osszel,meg majd télen is,mikor-ha lesz-ho van,akkor lehet gyakorolni a szaltokat!Csak melegebb oltozéket kell venni,és már mehetsz is!Az ido,hogy rossz,az nem gátolhat meg engem,kulonben elfeljtem a gyakorlatokat!Szoval ezért is fogom folytatni,eg majd télen:D
2012. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!