Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miskolc, Szerencs vagy Bekecs...

Miskolc, Szerencs vagy Bekecs környékén nem tudtok Parkourozásra alkalmas helyet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:43
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
Nem fájt,csak nagyon vérzett...
2012. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Figy nekem a legkönnyebb mozdulat nem megy...a roll...A haverokkal voltunk pk-zni 3 m-es falrol ugrani lefelé közben sikerült 1 szaltó is..:D és...land and roll... aztán ugyanez betonon...Na rolloztam és a vállamban erős fájdalmat éreztem...rosszul rollozok.Azt tudtam h a lapockán kell átfordulni vagyis annak kell érnie előszor a betonot..De nem megy mindig rosszul rollozok...mi a technikája?
2012. okt. 22. 10:26
 33/40 anonim válasza:

Húúú,hát én még magasról nem merek szaltózni...Hogy mi a technika?Hiszen leirtad.Csak gyakorolni kell,és fog menni,bár én is sokszor rosszul csinálom,és nekem is fáj.

Gyakorold be rendessen a talajon,és utána már aligha fogsz érezni fájdalmat.

UI:Szaltózni tudok,sima talajon...de a szaltók meg a backflippek már a Freerun része.Eztet nagyon sokan összekeverik,mert nagyon hasonlit a 2 sport:D

2012. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Akk gyakorlom...es en mar gondolkoztam rajta h el kene kezdeni a free runt....
2012. okt. 22. 20:10
 35/40 anonim válasza:
Ezt nagyörömmel hallom:D:D
2012. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Am te megtod a tarkóbillentést?(kick up)Nekem nem megy..De megszeretném tanulni tök jól néz ki...
2012. okt. 22. 21:30
 37/40 anonim válasza:
Ja,ja tudom,csak nagyon sokáig gyakoroltam kb.5 honapig.Most már simán megy,akár betonon is:D
2012. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Hogy köll csin.? :D
2012. okt. 24. 13:57
 39/40 anonim válasza:
[link] én így nem tudom elmondani,jobb ha látod:D
2012. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
A Parkournek nem a trükközés a lényege, hanem az, hogy A-ból B-be minél gyorsabban és taktikusabban eljuss. Kb. én használtam már későn ébredésnél (iskolanapon) ugyen nálunk 8-kor kezdődik normálisan a suli és én 7:40-kor keltem, mázlim, hogy nem vagyok sokáig készülődős bekaptam egy kiflit, felöltöztem és TÁSKÁVAL a hátmon elindultam. Egyébként gyalog kb 15-20 perc lenne beérni, én 7:55-re értem be kb. Tehát PARKOUR segítégével 15 perc alatt elkészülődtem és beértem...Tehát sok mindnre jó! Sokan összetévesztik, persze attól még a Parkour is nagyon látványos, de amit te keresel az Freerunning! Mert pl láttam egy vidit, ahol a mező közepén szaltózgattak miközben mentek suliba, ugyanúgy szaltózunk Parkour-ben is, csak mivel ott a gyorsaság és a taktika lényeg, ti is tudjátok, h a szaltó az nem gyorsít! Kezd az IGAZI Parkour és Freerunning gurulással, a "Roll"-al mert anélkül gerinctörésre jó csak ez a sport! :DD
2014. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!