Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miskolc, Szerencs vagy Bekecs...

Miskolc, Szerencs vagy Bekecs környékén nem tudtok Parkourozásra alkalmas helyet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:43
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Az jó csak meg kéne tanulnom szaltózni...De ténleg megkéne tanulni csak nincs szivacs,nincs hely 50 ezer 1 orára a tornaterem a suliban kibérelni,nincs aki megmuti hogy kell ... :(
2012. szept. 25. 17:16
 12/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem sokáig fogok gyűlölközni a tél miatt mert 1 év és kiköltözünk Dél-Amerikába, Peruba..ahol még az esső is csak permet meg a téli 28°C:D
2012. szept. 25. 17:19
 13/40 anonim válasza:
Igen,szivacs nélkul ne is kezd el!!De ha tényleg kimentek Dél-Amerikába,ott garantálom,sokkal tobb és jobb lehetoségeid lesznek.Udv!és Sok szerencsét!
2012. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Gracias! :D y te como tanultad meg a flip-et?
2012. szept. 26. 15:11
 15/40 anonim válasza:
Megtanultam,magamtol.Mivel itthon vannak szivacsok,így volt rá lehetoségem:D.Kezdetben nagyon bátortalan voltam,de most már megy,akár a homokban is,csak még sima talajon nem merem,de ugy érzem,csak egy kis gyakorlás és fog menni ott is.Sot,már helybol gyakorlom,de ugy sokkal nehezebb!Udv!:D
2012. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Itt, ahol én lakok Szerencsen 1 hely van parkourozni, de azt már nagyon unom..egyébként te hol laksz?
2012. szept. 27. 15:32
 17/40 A kérdező kommentje:
körbejártam a várost és 1 KORLÁT SINCS.....1 SINCS!!!!
2012. szept. 27. 15:34
 18/40 A kérdező kommentje:
Szerintem én abbahagyom a parkourt....Hogy sportoljak olyat amire nincs lehetőség...
2012. szept. 27. 18:27
 19/40 anonim válasza:

én faluban lakok,kedves kérdezo!De hogy nincsen korlát,nem baj,nagyon sok akadály van még a korlárokon kivul!Falak,padok,fák,járdaszélek,háztetok...Szerintem csak nézzél korul rendessen,és gondold meg,hogyan és miképpen tudnád azt az akadályt legyozni,vagyis ha sikeresen átjutottál egy akadályon,olyan érzés,mintha szabaddá válál!


Nagyon sok lehetoség van,de ha szereted,"ha"tényleg szereted,akkor semmikép sem adhatod fel azt a sportot!


UI:A szalto nem a parkour része,az már a szabadfutáshoz tartozik!Remélem,mégjobban tudtam segíteni.Udv,Matyi voltam!

2012. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
és én a Felvidéken lakok egy kis kozségben,alig 490 lakossu a falu.A neve:Inám Kozség.
2012. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!