Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Scietec termékek jók? Melyik...

Dávidking20 kérdése:

Scietec termékek jók? Melyik fehérjét válasszam a paletájukról (edzés utánra elsősorban, vagy egyébb időpontokra is)

Figyelt kérdés

Ízekről is írhatok,hogy nektek melyik ízlett az adott scietec fehérjéből.


20 éves vagyok elkezdjek kreatint szedni vagy még várjak vele? És ha igen melyiket ajánljátok?

Tesztoszteron szint még ilyenkor pörög igaz? mikortól kezd el csökkenni a szintje?

köszi a válaszokat



2012. szept. 3. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetesen a Scitec termékek nagyon jók, Magyarországon piacvezető táplálékkiegészítő gyártó cégről beszélünk. Edzés után minél gyorsabban felszívódó fehérjére van szükséged, a tejsavóról beszélünk, kezdetnek a 100% Whey pro prof tökéletesen megteszi.

A kreatin nem feltétlen van életkorhoz kötve, sokkal inkább számít az edzésmúlt. Ha csak most kezded (és hát gondolom igen), akkor teljesen felesleges, azt a pénzt költsd inkább kajára. Apropó kaja, van-e étrended? Mert a helyes táplálkozás az egész testépítés alapja, ha ez nincs meg, akkor elgondolkoznék, hogy tápkiegre bezzeg van-e, mert annak úgy nem sok haszna van.

20 évesen ne szedj tesztó növelőt, még fiatal vagy, bőven dúl benned! :)

Egy kis olvasnivaló:

[link]

2012. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Én a kókuszos-csokisat kóstoltam, az nagyon jó volt, ha most vennék, olyat vennék.
2012. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

étrendemre próbálok odafigyelni: csirkemell,rizs,krumpli,túró,tonhal,protein turmix,sajtok,rozskenyér,tej,néha egy kis tofu


2,5 hónapja csinálom és 2-2,5 kiló növekedés, erőlétbe is érzem.

akkor ebből olyan 1-1,5 kg izom lehet,mármint ami feljött?


174 cm vagyok és 69kg

2012. szept. 3. 14:40
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, jók a Scitec termékek, de nagyon sok hasonlóan jó márka van még a piacon olcsóbban is.

Edzés után jó a whey prof és reggelre is a zabpehelyhez. Este pedig kazeintartalmú cucc kellene, pl casein complex.

Kreatinnal még várj egy kicsit, amíg lesz rutinod az étkezésben és edzésben. Kellene egy jó multivitamin is multi pro vagy mega daily one.

A tesztoszteronszinted inkább 30 éves kortól fog csökkenni, de egyénfüggő.

2012. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

jó a sictec csak nagyon drága! vannak olcsóbb és ugyanolyan minőségű termékek

pl ezek:

[link]

[link]

[link]


cratin is mehet simán! Monohidrátot vegyél az ilyen megy olyan kreatin super matrix smmit nem ér jobb egy sima monohidrát


pl: [link]

2012. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

még annyit,hogy esti fehérjének egy olcsó Power Proteint gondoltam, okés lesz? :D

2012. szept. 3. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Esti fehérjének jobb lenne a sovány túró (kazein miatt), de kis proteinnel ízesítheted, én is így teszem.:)
2012. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csak c vitamint szoktam enni, meg b6,meg halolaj kapszula, de tényleg ennyire fontos a multi vitamin megléte? mert az ember meggondolja és csak a legszükségesebbekre ad ki pénzt :D
2012. szept. 3. 14:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Scitecből jelenleg csak Soyprot fogyasztok, nálam edzés után megy 1 adag tejsavófehérje (vpx), a többi 5 szilárd evés után pedig tolom a szóját. Na most, lehet, hogy ez így nem a legjobb, de nem vettem észre különbséget ahhoz képest, amikor csak tejsavófehérjét ettem.
2012. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fontos a multivitamin, mivel a vitaminok és nyomelemek részt vesznek az anyagcsere folyamatokban, így tudsz megfelelően regenerálódni és a keletkezett szabadgyököket eliminálni.
2012. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!