Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után a fehérjeturmix...

Edzés után a fehérjeturmix mellé egyek-e szőlőcukrot -ha igen mennyit, és csak súlyzos edzés után, vagy kardió után is- vagy sem, ha célom elsősorban a fogyás lenne? A fehérjeturmixot minden edzés után igyam?

Figyelt kérdés
95 kg-ról indultam fél éve (33 éves nő vagyok, 163 cm), most 74 kg vagyok. 1 hónapja hetente 3szor súlyzózok és lábra, fenékre edzek, és hétvége kivételével minden nap kardiózok (közepes futás, gyaloglás). A hasamról egyáltalán nem akar lemenni a felesleg (máshonnan szépen lement). Azt olvastam, hogy edzés után kell szénhidrát, mert különben az izmokat bontja le a szervezet.
2010. okt. 15. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

ha van rá kereted vegyél inkább vitargot.Ha nincs akkor jó a dextróz(de inkább maltodextrin) is de ezt nem kell túlzásba vinni.Neked nem kell több 40g-nál

Ha fogyni akarsz akkor sem árt a gyors ch de ezt keményen kalkuláld bele az étrendedbe.Ha észreveszed hogy zsírosodsz akkor pedig hagyd el.

Ha a vércukroddal bajok vannak akkor inkább ne

2010. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!