Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik az az életveszélyes...

Melyik az az életveszélyes sport, amit a legjobban szerettek uzni?

Figyelt kérdés
Nekem a parkour+free run!

2012. szept. 13. 19:12
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
49%

nem űzöm de a motorozás,motocross,speed stb.

amit még szívesen csinálnék a pitbikeozás.

2012. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Ezt úgy mondod, mintha egy rodeós lennél aki az életével játszik.

Mellesleg a gyúrás is lehet ugyanolyan veszélyes. A kelleténél nagyobb súly fekvenyomásban, és nincs aki segítsen... Meg is ölhet.

2012. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Kilyukasztott ejtőernyővel zuhanás közben oroszrulettezés.
2012. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezek is nagyon életveszélyes sportok!De mindenki azt csinál,amit szeret!:
2012. szept. 13. 19:28
 5/11 anonim válasza:
74%
Én mikor unatkozok a haverokkal játszunk olyant hogy összeverekedünk,egyszere csak 1-1 ellen,természetesen csak ha mind a két személy akarja,de ez után a vesztes válassza ki a nézök közül hogy ki verekedjen a nyertessel,épp ezért elöre elmondjuk a többieknek hogy ha itt maradnak,és akarják látni akkor lehet hogy ök is kell verekedjenek,csak egyszer volt hogy valaki nemakart,és ebböl egyértelmüen az volt hogy az egésszen vertük el,mert hazug. Természetesen ezt eldugott helyen csináljuk,összesen 21 személy vagyunk eddig.
2012. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok aztán érezheti az ember, hogy közösségben van és törődnek vele.. :D

Mi ez, a Harcosok Klubja? :)

2012. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
bringázás pesten
2012. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
élet!
2012. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jet-boating volt talán legveszélyesebb amit kipróbáltam. Durva volt, mert egy kis kanyonban volt és pont a hajó szélén ültem, hát az első körben biztos voltam, hogy nekicsapodunk és ott d@glök meg.. Mászkáltam még a Makao torony tetején is, az is para volt. Idén szerettem volna kiprobálni a sky-jumpot, de túl drága volt (150 Euro/ ugrás). De csak utazás során szoktam keresni ilyen szorakozást :) Egyébként meg hobby szinten pároskorcsolyázom, az is elég veszélyes tud lenni ( http://www.youtube.com/watch?v=eNuv-Ni1-z0 )
2012. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolso-

Te elég sok veszélyes sportot probáltál már!Akkor tényleg élvezed az ilyen sportokat.

2012. szept. 15. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!