Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagy a különbség a 100 % whey...

Dávidking20 kérdése:

Nagy a különbség a 100 % whey protein és a 100% whey prtein prof között?

Figyelt kérdés
csak mert árban van 500 Ft és manapság minden kis pénzt megspórol az ember ha ugyan az a termék :)

2012. szept. 27. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem és ez saját tapasztalat a Scitec "sláger" termékei semmit nem érnek..Ez a fehérje is beletartozik ebbe a kategóriába...Azért írom,hogy saját tapasztalat,mert használtam hónapokon át,miután váltottam egy másikra,és ég és föld a különbség....Ha már tényleg érdekel hova költöd a pénzed akkor ne az ablakon dobd ki,hanem vegyél egy rendes fehérjét és ne a marketing-re költs..Én a Twinlab protein fuel-re váltottam anno,de használtam a Nitrotec Hardcore-t is az még jobb,csak nagyon drága...
2012. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

ma 21:17

ott más is változott azért volt különbség,a fejlődésed nem azért javult mert két tejsavó közül egy másikra tértél át.

a scitec tényleg csilivili doboz meg reklám hegyek de a termékeik jók,nincs velük beltartalmilag gond csak az áruk az ami miatt nem éri meg vásárolni őket szóval nem kéne lehúzni mert nincs a termékkel gond csak az árával.


a 100% sima whey és a prof közt a különbség hogy van benne egy kis emésztő enzim meg plusz glutamin van hozzá adva,egyébként még amino profilban van kicsi különbség mert minden aminosavból picivel több van benne.


én a helyedben nem venném meg a terméket,inkább vpx syngexet vennék.

vagy ha sima koncentrátum kell akkor ott az activlab muscle up.

a scitec 73%os az activlab 70% viszont van hozzá adott kreatin és taurin.

3500g 11ezer forint.

lényegesen olcsóbb.

2012. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

100% WHEY PROTEIN

egy 73%-os whey koncentrátum, kiegészítve „Amino Shuttle2” (dextróz, L-glutamin, taurin).



100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL

tejsavófehérje- koncentrátumból és izolátumból áll. Szintén 73%-os. Továbbra is benne van a „Amino Shuttle2” (dextróz, L-glutamin, taurin). Ami új, hogy emésztőenzimet tettek bele, illetve adagonként 1,3g anabolic amino mátrixot. Ez utóbbi állítólag Leucin.


Ami számomra megfejthetetlen, hogy a prof. verzió hogyan lehet továbbra is 73%-os ha izolátumot, és hozzáadott leucint is tartalmaz?!?!


Protein vásárlásakor olyan protein a jó választás, ami alapból nem tartalmaz hozzáadott szénhidrátot (!!!) - miért fizetnél drága pénzt a pár 100Ft-os cukorra - , whey alapú, hidrolizátumot is tartalmaz. Az értékét messzemenően növeli ha magas az EAA/BCAA értéke!!! Mivel testépítő tápkieg esetén az egyik legfontosabb kiegészítő, ezért körbe kell nézni, nem csak a scitec létezik a piacon.


Például árban olcsóbb, de beltartalomban valóban profi.


HiTec Nutrition - Whey C6

- hat féle whey alapanyag,

- 100g-ban (47g EAA, 28g BCAA),

- adagonként 60mg beta-ecdysterone,

- 6600mg glutamin adagonként,

- 0,89g szénhidrát/adag,

- 0,44g zsír/adag,

- 30mg emésztőenzim/adag,

- hozzáadott cukor nélküli!!!!


13.700Ft-ért

2012. szept. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dirtboy ***** válasza:
Sanyi szerintem csak a prof LG az ami koncentrátum és izolátum keverék,a sima prof szerintem csak koncentrátum már csak azért is mert leírás alapján is sima koncentrátum meg kategorizálásnál is a koncentrátumokhoz van sorolva.
2012. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL

Továbbfejlesztett tejsavófehérje koncentrátumból és izolátumból

2012. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL LS


Ez a termék a 100% Whey Protein Professional kevésbé édesített verziója.

2012. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:
akkor a shop builderesek megint segg hülyék,nem bírják normálisan le írni hogy mit árulnak pedig nekik jobb lenne ha oda írnák hogy van benne izolátum is.
2012. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De arra továbbra sincs válasz, hogy ha egy protein izolátumot, és hozzáadott l-leucint is tartalmaz, akkor miért 73%-os ez is mint a nem prof. verzió?!?!


Végül is számomra nem olyan fontos, mert nem vagyok "scitec evő". Soha nem ittam.


Nálam az etalon

HiTec Whey C6 protein

2012. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dirtboy ***** válasza:

ez azért van mert a fehérje %ot írják rá,a fehérje pedig több aminosavból áll de ezt te is tudod.

attól hogy raknak hozzá leucint vagy komplett BCAA-t vagy EAA még a fehérje nem emelkedik mert egy csomó aminosav még hiányzik.

ennyi a magyarázat erre a részre.

az hogy izolátum is van benne és mégis 73%os nem tudom.

2012. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
activlab muscle up 3500g fasza? vétel :D 45g ch :D azért ilyen olcsójani :D
2012. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!