Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Pro vagy Power Protein?...

Power Pro vagy Power Protein? Van valami különbség a két termék közt? Ki melyiket ajánlja, és miért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 22:25
1 2
 1/17 Rezk0o ***** válasza:
Egyiket sem, ugyanebben az árban találsz tejsavó koncentrátumot
2012. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 clint ***** válasza:

power pro elvileg finomabb, és azt is ajánlanám mível nekem már harmadik hónapja fekszik itt egy vödör a power proteinből és nem bírom megenni...

Az előttemszolónak csak annyit, hogy ezért az árkategóriáért 2 kiló savókoncentrátumot vesz azaz ebből dupla annyit tud bevinni, ami nem mindegy...

(power prot nem hazsnáltam még ezért írtam az elvileg--et)

2012. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Rezk0o ***** válasza:
52euró nálunk a power pro (4000g) 25euróért tudok mutatni neked privátban koncentrátumot (2000g) ha szeretnéd
2012. márc. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 G'sX ***** válasza:
lehet venni kb ennyiért tejsavót, de kb 40%al drágábban lehet venni vpx syngexet, közel sem duplája az ára
2012. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmi különbség, sz*r mint mindegyik. Nagy üzlet van az egész mögött, lóf*szt sem ér az egész egyébként. Az orosz különleges erőket sem etetik ilyen gánya dolgokkal és levernének egy medvét is.
2012. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hogy oda kerüljön valaki, elég jó fizikum kell már alapból, ahhoz pedig, hogy jó fizikumú legyen valaki, sok tápanyagot kell bevinni a szervezetbe, magyarán sok szénhidrátot amiből erőt nyer a szervezet az izmok építéséhez, és sok fehérjét, amit betud építeni az izmokba.

(...és ne keverjük a katonákat a testépítőkkel.)

2012. márc. 10. 10:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább Scitec Pro Mix akkor már :) vagy 100 whey isolate..
2012. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért pont ProMix?
2012. márc. 10. 19:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert ha már protein mixet akarsz akkor az a legjobb és messze magasabb minőségű mint a Power Pro és Power protein..., és power proteint is meg pro mixet is szedtem hát ég és föld....
2012. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 clint ***** válasza:
a pro mix és a protein pro ugyanaz, már bocs nem a gyártó dönti el melyik a jobb minőség, és hogy valami vicceset is mondjak, a protein power mintájára készült mind a sciteces mind a bioteches verzió... Néhány előttemszolónak,G'sX a syngex max akkor lesz 40%-kal drágább ha a beszerzési árnál is olcsóbban szerzed be. Rezk0o csak akkor ér a proteined valamid ha elkerül a boltokba cimkével 25 euróért valami koncentrátum, sztem kamu... meg mindenki szerint.
2012. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!