Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power protein és 100% whey...

Power protein és 100% whey protein között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Az árán kívül természetesen mert ott aztán van különbség rendesen.Megéri e megvenni a sokkal drágább wheyt amire sajnos nem mindig lenne pénzem!? Ezek mellé tömegnöveléskor mit szedjek még hogy hízzak? Dextróz tudom edzés közbe oké de pl pihenőnapokoz + suliidőbe?
2011. nov. 27. 23:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze aki tud valami jobb kombinácót akár más fehérjével azis jöhet!
2011. nov. 27. 23:16
 2/9 anonim ***** válasza:
pont nem edzés közbe kell a dextróz hanem utána.felcsapja a vércukrod, utána hirtelen leesik a peachába és az nem f*sza. dextrózt csak edzés után. az alapvető különbség a power meg a 100%whex között az, h a power szójaprotein a 100% whey meg tejsavó. az újabb szériájú 100% whey pro ba már tejsavófehérje izolátum is van(lesz). olvass utána mi az. amíg nem vágod, h miből mennyi kell, meg edzés közbe innád a szőlőcukrot, én nem kevergetnék semmit, hanem vennék 1 jumbot, betolnék egy adagot minden edzés után, és csók. majd 1 idő után, ha elolvastam és megjegyeztem az alapismereteket, elkezdenék kevergetni, de amíg nem tudom, h mennyi fehérjéhez mennyi dextróz kell a testsúlyom és szénhidrátszükségletem függvényében stb addig én nem erőködnék ezekkel. 1 adag tömegnövelő edzés után és csók.
2011. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja ja ja és persze a tömegnövelő étrend az alap. anélkül minden tömegnövelő por csak idő és pénzpocsékolás
2011. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy elírtam, tudom hogy dextróz edzés után kell..2 éve eddzek és 1 éve iszok Jumbot pont csak arra nincs 20 naponta pénzem.Mert 20 napig tart a 4,4 kg-os és ezért kérdeztem, hogy akinek nincs pénze tömegnövelőre mit csinál..
2011. nov. 27. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor tápkiegnek menjen sztem bruttó 60g fehérje, meg 40g vitargo, vagy ha tényleg szegínség van akkor szőlőcukor.

a fehérjékről annyit, hogy én nem vennék power proteint, amióta foglalkozok ezzel a dologgal, ellene vagyok, nemtudom miért... valszeg valami rossz beidegződés, vagy nem tudom. de egyébként nagyon sokan dícsérik azt a fehérjét, úgyh sztem vehetsz azt. vagy majd úgyis fognak ajánlani a bodybuilding.com ról valamit, azokat a termékeket nemnagyon ismerem.

2011. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szőlőcukor jó edzések után, hétköznap valami más vitargo helyett? mert az is elég drága cucc..
2011. nov. 27. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:
hétköznap, meg mindíg menjen a csirkerizs kombó...tömegnövelő étrend. ez a kulcsszó. a tápkieg már csak extra.
2011. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként estére mehet kazein vagyis túró, reggelire meg whey protein zabpehellyel.
2011. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a különbség hogy a power protein kevert fehérje tartalmaz kazein tejsavót meg szóját. (a szója a nagy része)

A 100% whey az csak tejsavó ez utóbbi a hasznosabb a szervezetnek.

2011. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!