Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan lehetne hasról eltüntet...

Hogyan lehetne hasról eltüntetni a zsírréteget?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hiába felülésezik az ember nem éget vele zsírt ,de kardioval lehetséges ugye bár és diétával , naponta sokszer keveseset étkezni,fehérje dús ételeket ! Ugye azért nem éget zsírt a hasizom edzése mert helyette szénhídrátot éget el amiből a zsír lesz ugye.. de mivan akkor ha én konditermes edzés után edzem a hasamat akkor elvileg kiürül a szénhídrát az edzés után és akkor mivan? elkezdi a zsírt égetni vagy mivan?:D
2012. okt. 4. 15:26
 1/2 dirtboy ***** válasza:

/Ugye azért nem éget zsírt a hasizom edzése mert helyette szénhídrátot éget el amiből a zsír lesz ugye../


nem ugye

ch ból jó esetben energia lesz nem felesleg.

a felüléssel az a baj hogy nem éget elég kalóriát és nem pörgeti fel az anyagcserét sem.


tanácsom ne agyalj az ilyen hülyeségeken,ha lenne jobb megoldás mint a szálkásító diéta és aerob akkor nem ez menne elhiheted.

2012. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt a válasz. Amúgy én is ezen dolgozom.


[link]


Néhány infó a kérdéseddel kapcsolatban:

- nincs helyi zsírégetés

- a hasedzéssel kis izmot dolgoztatsz

- hogy szénhidrátot égetsz-e, vagy zsírt, vagy melyik mivé alakul át a szervezetben, az sok mindentől függ.

2012. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!